Saç Modelleri ve Renkleri

Göz Alıcı Bakır Kızılı Saç Renkleri ve Modelleri

Göz Alıcı Bakır Kızılı Saç Renkleri ve Modelleri

Göz Alıcı  Bakır Kızılı Saç Renkleri ve Modellerini Bu Saç Rengine Gönül Veren Kadınlara Bu Makalemiz de En Güzel Resimlerle Derledik.

Bakır kızılı saç rengi ve modellerinin bir sürü tonu bulunmaktadır. Bakır kızılı saç rengi tonlarından bir kaç tonu turuncu bakır gibi dururken, diğerleri ise nar çiçeği gibi renk tonlarından oluşmaktadır.

Bir diğer adı soğan kabuğu saç rengi olarak da bilinen bu saç rengi en çok da beyaz tene sahip kadınlara yakışmaktadır.

 

Bakır kızılı saç rengi bildiğiniz üzere soğanın kabuğunun turuncu gibi kızıl bir rengi olması neticesinde bu renk oluşur.

Azar azar altın ışıltılarıyla kadifesi bir görüntü oluşturur ve beyaz tenli kadınlarda çok canlı durur.

Bu yüzden konu başlığımı göz alıcı şeklinde bir Tag attım. Çünkü bu saç renginin insanı kışkırtan bir rengi vardır. Tıpkı bir boğanın kırmızı rengi görüp de kızması saldırması gibi. Tabi ki abartıyorum o kadar değil fakat canlı durması çok güzel bir hava katıyor.

 

Bakır kızılı saç rengi beyaz tenli hanımlara yakışıyor iken esmer ve buğday tene sahip bayanların ten renklerini soluk ve mat bir şekilde gözükmesine olanak verir. Beyaz tenli değilseniz bu saç rengi tonlarından uzak durun diyoruz.

 

Her ne kadar göz alıcı bir renk olsa da bakır kızılı rengi tonları kahverengi ve siyah saç rengi tonlarına göre saçımızdan daha hızlı bir şekilde akma yapar ve maksimum 5 haftaya kadar renklerinde solma yapar. Bu nedenle bu saç rengini seçtiyseniz bu saç renklerine karşı özel bir saç bakımı uygulamalı, yani maskedir veya yardımcı saç kürleri, keratin ve doğal yağlar ile saçlarımızın boyasını koruyan şampuanlar kullanmalıyız.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ