Gözde Kansu Saç Modelleri

Gözde Kansu Saç Modelleri

Gözde Kansu yu biraz tanıyalım – İçerde Dizisi Yeşim Kimdir ?

Show Tv erkranlarında yayınlanan ”İçerde” dizisinin ”Kebapçı Celalin Karısı”, ”Yeşim” rolünde oynayan Gözde Kansu yu ve saç modellerini inceleyeceğiz bu makalemizde.

Çok küçük yaşlarda bale eğitimi almış Gözde Hanım. Lise yıllarında dergi çıkartıyor ve günlük bir gazetenin Ege ekinde ‘Gözde’nin Gözünden’ başlıklı köşe yazısı yazıyormuş. Daha Lise öğrencisiyken Fotoğraf çekip haber yazmayı öğrenmiş.

 

İzmir’de gazeteciliğe devam ettiği yıllarda, İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyun seyredip – yazmak için İstanbul’a gelmiş. Sonra tiyatro sınavlarına girmeye karar veren Gözde Kansu sınavı kazanmış. İzmir’de maalesef tiyatro yoktu. Şarkıcı ”Sıla” ile hazırlık, ortaokul ve liseyi birlikte okuyan Gözde Kansunun yolları okul için ayrılmak zorunda kalır. Sıla Bilgi Üniversitesi’ni kazanıp, İstanbul’a gider. Doğum günümde beni arayan Sıla: “Hadi hocam, ne yapıyorsun sen hala İzmir’de ?” İstanbula gel diye çağırdı. İstanbulda otobüsten iner inmez, Sıla valizimi elimden aldı ve “Bu evinin anahtarı” dedi.

 

Takibinde, Ahmet Gülhan’ın ‘Medya Medya Nereye? piyesinde oynamaya başladım. Sıla’nın ilk albümünde yer alan ‘Özledim Onu’ parçasını ben yazdım. ”Konuşmadığımız Şeyler Var” albümünde de ‘‘Zamanında”yı birlikte derlekmiştik. İzmir’de dedemi kaybettiğim zamanlarda, içimi döküp ve yazmıştım. Sıla ile bir gün telefonda konuşurken, “Okusana bana yazdıklarını” dedi ve bende okudum. Aradan bir zaman geçtikten sonra bir araya geldik. Efe Bahadır ve Sıla, şarkıyı çaldılar ve söylediler. Bense duygulandım çok ağladım. Sıla şarkıya mührünü vurmuştu. 1996 yılından beri ajanda ( günlük ) tutan Gözde Hanım, hayat da hiç bir şeyin kaybolmayacağına inanıyor.

 

Gözde Kansunun sevgilisi bildiğimiz kadarıyla Engin Tozak dır.

Gözde Kansu Kişisel Bilgiler

Gözde Kansu doğum tarihi : 23.08.1980

Gözde Kansu yaşı : 2017 tarihi itibariyle 36 yaşındadır.

Gözde Kansu burcu : Aslan burcu ünlü bayanlar

Gözde Kansu nereli : İzmir

Gözde Kansu boyu : 1,70 cm

Gözde Kansu kilosu : 55 kg

Gözde Kansu göz rengi : Kahverengi

Gözde Kansu saç rengi : Kahverengi

Gözde Kansu Saç Modelleri Galerisi – İçerde Dizisi Yeşim Saç Modelleri

Gözde Kansu İnstagram için Tıklayınız !

Gözde Kansu Facebook için Tıklayınız !

Gözde Kansu Twitter için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ