Gri Saç Tonları Ve Modelleri

Kül grisi saç rengine daha yakından bakıyoruz!
Gri tonları son yıllarda hayatımıza giren en özgüvenli saç renklerinden biridir. Kırık beyaz görünen saç rengi, açık renkli saç renklerinin yerini alabilir ve saça bambaşka bir hava katabilir. Bu rengin soğuk bir tonu vardır ve sizi daha dikkat çekici yapabilir. Saçınızda yeni bir saç rengi görmek istiyorsanız grimsi beyaz saç rengine bakmalısınız. Şimdi, kimin gri saçlı, hangi renk gri saç gibi en sık sorulan soruları yanıtlıyoruz!

Küllü gri saç rengi nasıl bir renk?
Aslında insanlar gri saçın, saçları beyazlamaya başlayan bir kişinin rengini ifade ettiğini düşünülüyor. Aslında bu gri saçlar ortaya çıktığında kadınlar saçlarını boyar ve gri saçları gizler. Ama şimdi insanlar daha modern ve havalı görünmek için saçlarını griye boyamak istiyor!

Gri saç rengi soğuk alt tonlu görünen gri saç rengi artık gençlerin saç stilinin sembolü haline geldi. Gri saçların gri veya donuk yansımaları vardır. Gri-beyaz saçlar gümüşi parlak bir yansımaya sahipken, gri-beyaz saçlar daha mat yansımalara sahiptir.

Küllü gri saç rengi kimlere yakışır?

Küllü gri saç rengi

Küllü Gri Saç Rengi


Renk tonuna göre değişmekle birlikte, kirli beyaz saç rengi her cilt tonuna uygundur. Açık tenliyseniz, metalik gri, gümüş tonlu gri saçları denemenizi öneririm. Cilt tonunuz koyu veya buğday rengi ise koyu gri,küllü gri ve gri ombre modellerine göz atmanızı öneririm. Merak etmeyin, her saç renginin kirli beyaz saç rengi vardır!

Küllü gri saç renkleri
Gümüş gri saç rengi

 Gümüş gri saç rengi

Gümüş Gri Saç Rengi


Gri saç renkleri arasında gümüş saç rengi en parlak olanıdır. Gümüş saç olarak da bilinen gümüş rengi saç, sosyal medyada favori haline geldi!

Küllü gri ombre

Küllü gri ombre saç modeli

Küllü Gri Ombre Saç Modeli

Metalik küllü gri

metalik gri sac rengi

Metalik Gri Saç Rengi

Metalik saçtan hoşlanıyorsanız, saçınızda metalik kül denemelisiniz. Çok parlak göründüğü için çok dikkat çeken bu renge çevrenizdekiler bayılacak!

Koyu küllü gri

Koyu küllü gri

Koyu Küllü Gri

Koyu ten kusursuz görünüyor, koyu gri saç rengi. Koyu ten rengine uygun bir saç rengi arıyorsanız ancak klasik saç renklerinden uzak durmak istiyorsanız aradığınız renk koyu gri olabilir. Gri renkli olabilen saç boyaları ve saçların nasıl boyanacağı hakkında bilgi almak için bunu okuyabilirsiniz.

Küllü balyaj

Küllü Balyaj

Küllü Balyaj

Saçımızın tamamını boyamak istemiyorsak kül balyalarını da deneyebiliriz. Saçımızda kül rengi gri bir balyaj yapmak istiyorsak, bunu kendi saç renginize göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Gri saç rengine yakışacak saç modelleri
Atkuyruğu

Küllü Gri At Kuyrugu

Küllü Gri At Kuyrugu

At kuyruğu modeli her saç rengine uygun olduğundan gri saçlar için uygundur. Saçınızın daha doğal görünmesi için önüne iki veya üç tel bırakmanızı tavsiye ederiz.

Yarım Topuz

Yarım topuz

Yarım Topuz

Küllü gri saç rengi ve yarım topuz saçlar mükemmel görünüyor! Özellikle küt kesimle birleşince ortaya çok havalı bir görünüm çıkmış.

ÖRGÜ

Örgü saç

Örgü saç

Eğer salaş saç modellerini seviyorsanız bu doğal örgü modelleri tarzınıza yakışacaktır.

Gri saç nasıl korunmalıdır?
Kirli beyaz saç rengini korumak diğer saç renklerine göre daha zordur. İlk günkü parlaklığı korumak ve istenmeyen saç rengi yansımalarını önlemek için doğal şampuan kullanmanızı tavsiye ederiz.  Saçınızın rengini korumak için haftada bir saç maskesi yapmanızı ve günlük saç bakımınızda saç bakım yağı kullanmanızı öneririz.


Saç Modeli Ve Renkleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ