Güncel Ombre Fiyatları

Güncel Ombre Fiyatları

Yapılan kuaför fiyat araştırmalarında Ombre modelleri fiyatlarını kabaca araştırdık. Saçlarına ombre yaptırmak isteyen kadınların en çok merak ettiği sorulardan.

Ombre en güzel ombre saç renkleri denince, saçlarımızın uçlarının açık ton saç renkleri ile boyanmasımıdır ombre, gelin bu makalemiz de detaylı bir şekilde inceleyelim.

 

Ombre saç renkleri denilince ana saç renginin iki yada üç ton açık tonunun saçların uç bölgelerine tutam tutam veya bölgesel bir şekilde boyanması ile olur.

Sarı saç rengi tonlarında kadınlara güzel ve parlak bir görünüm katar. İlave olarak ombre saç renkleri bayanları olduğu yaştan daha genç bir yaşta gösterir. Bu özelliği ile ombre çoğu kadın tarafından severek, çokça kullanılmaktadır. Ombreyi bir defa saçlarınıza uyguladığınızda sizde bu kast ettiğimiz şeyi göreceksiniz. Üstelik ombreler komple boyalar gibi saçlarımızın tümüne zarar vermezler. Uzun ömürlüdür. Eğer beyazlarımız yok ise öyle ayda 1 de dip boyaması yapmanıza gerek kalmaz.

 

Eğer saçlarımıza ombre saç renklerinden beğendiğimiz saç rengini uygulamak istiyorsak. Eğer ombreyi bir kuaförde yaptıracaksanız. Bunu uzmanlığını yaptığı işlerle kanıtlamış bir kuaförde yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Özellikle saçlarımıza ilk defa ombre yapacaksak, kendiniz değilde mutlaka bir kuaföre veya ombreyi daha önce uygulamış bir güvendiğiniz arkadaşınıza yaptırmanızdır.

Aksi halde bir sürü problemler ombre denemesi sonrası başınızı ciddi bir şekilde ağrıtabilir. Yapılan ombre saç renklerinin birbirleri ile alakası oladan yapılmış bir ombre ile sokaklarda gezmeniz sizi tedirgin edecektir.

 

Ombre Fiyatları;

Ombre saç renkleri genellikle ombre yapıldıktan veya öncesinde ölçüsü alınan saçlarımızın uzunluğu ile direk olarak alakalıdır. Saçlarımızın uzunluğuna göre ombre fiyatları belirlenir.

Aslına bakılırsa saçlarımızın uzunluğunu biliyorsak belirli oradan bir fiyatı biz kendimiz de aşağı yukarı tahmin edebiliriz. Bizim aşağıda size sunduğumuz ombre fiyatları omuzlarımızın hizasındaki saç uzunluğumuz temel alınarak hesaplanmıştır.

Ombre saç rengi uygulaması fiyatları: kuaförlerde 1100 – 1500 TL arasında bir fiyata sahiptir.

Krepe balyaj uygulaması fiyatları 1120 – 1350 TL arasındadır.

Flamingo-balyaj uygulaması fiyatları: 1100 – 1400 TL arasında değişmektedir.

Papatya balyajı fiyatı ise: 1100 – 1350 TL arasında bir fiyat aralığına sahiptir.

Saçların belirli bir kısmına balyaj fiyatı: 150 ila 950 TL aralığındadır.

Modasına uygun siyah, kızıl, sarı ve rengarenk saçlara uygun en güzel ombre saç rengi ve modellerini Galerimizde siz değerli takipçilerimiz için sunduk.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ