Hande Soral Saç Rengi ve Modelleri

Hande Soral Saç Rengi ve Modelleri

Hande Soral Kimdir ?

Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır Hande Hanım. Bedirhan ve Bensu adından ikiz kardeşleri var ve kendisi gibi Onlarda oyunculuk yapıyorlar. Temel eğitimini Bursa’da bitirdi. Lise eğitimini ise yine Bursa – İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi’nde başarıyla bitirdi. Üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi ve Bilgi Üniversite’sinin Psikoloji bölümünde Lisans eğitimini tamamladı.

2008 senesinde Soral’ın ‘Komedi Dükkanı’ adlı Tiyatro eserini izlemeye gitmesi ile tüm hayatı değişti. Fırat Parlak’ın yönetmenlik yaptığı, Tolga Çevik’in oynadığı  ‘Komedi Dükkanı’ adlı esere, Çevik, Soral’ı misafir olarak sahneye davet etti.

 

Yönetmen Fırat Parlak Soral’ın performansını beğendi ve ona oyuncu olmayı teklif etti. Bu teklif üzerine Soral’ın tüm hayatı değişti ve oyunculuk mesleğine yöneldi.

 

Sevgili Hanımlar 2018 saç modasını ve 2018 giysi modasını takip etmek istiyorsanız, size tavsiyem Hande Hanım ı takip etmeyi bırakmayınız. Birbirinden güzel elbise modelleri ve saç modelleriyle size ilham vereceğini düşünüyorum. Özellikle saç modelleri konusunda tembellik yapmamış Hande Hanım. Değişik saç modelleriyle ve değişik saç kesimleriyle görebilirsiniz Hande Soral’ı. Özellikle resim galerisinde ki bir saç modeline bayıldım, daha önce bu tür bir saç modeli gördüğümü zannetmiyorum. ”Kahküllü, katlı, küt saç modeli” tek kelimeyle harika ve özel bir saç modeli olmuş.

 

Hande Soral Kişisel Bilgiler

Hande Soral doğum tarihi : 02.02.1987

Hande Soral yaş : 2017 tarihi itibariyle 30 yaşındadır.

Hande Soral burcu : Kova burcu ünlü bayanlar

Hande Soral nereli : İnegöl – Bursa

Hande Soral boy : 1,60 cm

Hande Soral kilo : 56 kg

Hande Soral göz rengi : Ela

Hande Soral saç rengi : Kahverengi

Hande Soral Sevgilisi – Hande Soral Evlimi : Ocak 2017 de, meslektaşı İsmail Demirci ile nişanlanmıştır.

Hande Soral Saç Modelleri Resim Galerisi

Hande Soral İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Hande Soral Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Hande Soral Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ