Kadınların Sevdiği Kısa Saçlara Balyaj Uygulaması Yapılışı.

Kadınların en çok sevdiği kısa saçlara Balyaj uygulamasının yapılışını saçlarında Balyajı seven hanımlar için bu konumuzda paylaştık.

Kısa saçlara Balyaj yapımı gerçekten hassas bir iştir. Editörler olarak kısa saçlara Balyaj durumunu detayları ile anlattık. Senelerce kazandığımız tecrübelerden mütevellit kısa saçlı kadınlar için Balyajı uygularken paket tipi Balyaj yapımını hiç beğenmediğimizi hiç önermiyoruz. Buna sebep olarak şunu söyleyebiliriz ki kısa saçlara Balyaj paketi yapmak zaten kısa olan saçlardaki kısımlara benek benek görünüm oluşturmasından dolayıdır. Bu tarz kısacık olan saçlar için Balyaj yaparken asimetrik tarzda daha fazla uç kısımlara boya sürülerek ışıltılı bit hava verilmesi amaçlanır.

Önemli bir noktada kısa saçlar için Balyaj yapılacak saçların renklerinin Balyaj yapılacak renk ile uyumlu bir renk olması zorunludur. Örnek verecek olursak çikolata kahverengi saçlara Balyaj yapılıyorsa bal-köpüğü saç renkleri tonunda bir Balyaj renk tonu tercih edilmesi çok doğru bir seçim olacaktır.

Kısa saçlara sarı renk tonlarında Balyaj yapacak olursak asimetrik stilde yapılmasını tavsiye ediyoruz. Özel olarak kısa saç kesimlerinin de Balyaj yapılacak saçlar için asimetrik olarak kesilmesini şiddetle öneriyoruz. Kısa saçlarınıza hafifçe favoriler bırakılırsa veyahut ön kısımlar uzun olarak bırakılmış stiller de sarı renk tonlarında Balyajlar çok şık ve havalı gözüküyor.

Yüz tiplerine göre havalı kısa saç kesimlerinde saç renk tercihleri de düzgün yapılırsa bütün her şey yerli yerinde olursa işte o zaman ortaya modern güzel havalı bir kadın çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ