Kadınların Severek Kullandığı 20 Trend Saç Renkleri

Kadınların Severek Kullandığı 20 Trend Saç Renkleri

Kadınların Severek Kullandığı 20 Trend Saç Renklerinden Küllü Kumral, Kestane, Siyah, Sarı Saç ve Karamel Renklerinin Yanı sıra Yeni Saç Renklerinden Bronz Saç Renklerini Galerimiz de Resimlerle Derledik.

 

Sevgili okurlarınız saç alanında her gün farklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu çalışma ve araştırmalardan birisi de saç rengidir. Bilirsiniz ki biz kadınlar açısından saç renkleri çok önemlidir. Ve bir kadın sene içerisinde birçok farklı renkte saçlara sahip olmaktadır. Bir kadın yılda en az iki kere saç rengini değiştirmektedir. Bu değişiklikler psikolojik , farklılık ve dönemsel sebeplerden ötürü ortaya çıkmaktadır.

 

 

Kadınların yıl içerisinde birkaç defa saç rengini değiştirdiklerini bildiğimiz için her kadının beğenisi kazanan ve şık görünen belirli saç renkleri bulunmaktadır. Bu renkler tabiki sadece kadınlar tarafından değiş erkekler tarafından da beğenilmektedir. Bu renkleri aşağıda sıralı bir şekilde maddeler halinde inceledik.

Küllü Kumral Saç Rengi

Küllü Kumral Saç Rengi

 

1-Küllü Kumral Saç Rengi ;

Küllü kumral rengi kadınların en çok tercih ettiği saç renklerinin ilk sırasında yer almaktadır. Çevrenizde gördüğünüz tüm kadınlar bu saç rengini elbet tercih edip kullanmıştır. Küllü kumral saç rengi özellikle beyaz tenli bayanlara çok yakışmaktadır. Tabi bu cilt renginin yanında buğday tenli ve esmerler de bu saç rengini tercih etmektedirler. Küllü kumral saç rengi kumral renginin içerisinde açık renklerin bulunduğu bir saç rengidir.

Kestane Saç Rengi

Kestane Saç Rengi

2-Kestane Saç Rengi ;

Kadınların en çok tercih ettiği saç renklerinden birisi ise kestane rengidir. Kestane saç rengi kahve tonlarından olup her mevsim kullanılabilen saç renklerindendir. Özellikle soğuk mevsimlerde  en çok tercih edilen saç renklerindendir. Kestane saç rengi dalgalı saç yapısında muhteşem bir görünüme kavuşmaktadır.

Siyah Saç Rengi

Siyah Saç Rengi

3-Siyah Saç Rengi ;

Doğal saç renklerinden olan siyah saç rengi kadınların en çok kullandığı saç renklerinin üst sıralarında yer almaktadır. Siyah saç rengi hemen hemen tüm cilt renklerine uyum sağlayabilmektedir. Siyah saç renginin bu derece ön plana çıkmasındaki etkili rol ise bu saç rengini evlerde kolayca saçlarımıza uygulayabilecek olmamızdır. Siyah saç rengini sizlerde tercih ederek şık görünebilirsiniz.

Sarı Saç Renkleri

Sarı Saç Renkleri

4- Sarı Saç Renkleri ;

Her kadının denediği ve yıllarca tercih ettiği saç rengi Sarı saçlardır. Sarı saç rengi özellikle ülkemizde sıklıkla tercih edilip beğeni toplamaktadır. Sarı saç renginin birçok farklı tonu bulunmaktadır. Bu sebeple her kadın sarının farklı tonlarını tercih etmektedir. Böylece sarı  saç rengini kullanan kadın sayısı giderek artmaktadır. Sarı saç rengi tüm saç modellerine uyum sağlayarak şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanlarda altın,bebek ve çilek sarısı oldukça popüler saç renklerindendir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ