Kahküller ile İnanılmaz 12 Saç Modeli

Kahküller ile İnanılmaz 12 Saç Modeli

Kahküllü saçlar her zaman için saç modasında yer edinmiş bir trend olmayı başarıyor. Birçok farklı yüze uyum gösterebilen kahküllü modeller çeşitli alternatifleri ile birlikte her türlü saç  tipi ve yüz tipine göre seçenekler sunuyor. Şimdi size en çok tercih edilen ve en ideal kahküllü saç kesim modellerinden bahsedeceğiz.

 

Kahküllü modeller elbette en çok düz saçlara uyum sağlıyor. Diğer saç türlerinde de uyum sağlayabilse de en çok kesim ve tarz alternatifi bu konuda düz saçlara hitap ediyor. Kısa saçlarda kahküller daha çok yan kesim ile tercih ediliyor. Kısa saçlarda‚ özellikle bob modeli denen saç tarzında yana atılmış bir tutam kahkül oldukça şık ve havalı bir görüntü elde edilmesini sağlıyor.

 

Uzun saçlar ise kahkül konusunda çok daha avantajlı. Diledikleri saç kesimi ile kahkül kullanabilirler. Uzun ve düz saçlarda en farklı görüntüyü oluşturan şüphesiz dümdüz‚ kaşlara kadar alnı tamamen kapatan kahkül modeli. Bu saç modeli daha çok yuvarlak ve oval yüzlü bayanlarda‚ özellikle de geniş alınlılarda ideal görüntüyü sağlıyor.

 

Katlı modeller ise dağınık kahküller ile oldukça güzel bir sonuca ulaştırıyor. Dağınık kahkül tarzı katlı kesimlere uyum sağladığı gibi dalgalı saçları olan bayanlara da yakışıyor. Kıvırcık saçlarda ise kahkül kullanımı uygun olmuyor. Özellikle kabarık ve çok kıvırcık saç modeline sahip bayanlarda kahkül kullanımını önermiyoruz.

 

İşte 12 muhteşem kahküllü saç modeli

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ