Saç Modelleri ve Renkleri

Kaşları Mükemmel Göstermenin Yolları

Kaşları Mükemmel Göstermenin Yolları

Kaşlar yüz ifademizi belirleyen, duruşumuzu gösteren ince ayrıntılarımızdır. Kaşlarınızdaki en ufak bir değişim simanızda farklılığa yol açacaktır. Kaşlar genetik olarak değişiklik gösterir. Kimi insanın kaşları hiçbir besleyici ürün kullanmamasına rağmen gür ve yoğun olmaktadır.

Kimi insanın ise ne kadar besleyici bir ürün kullanırsa kullansın asla etki etmemektedir, bu tamamen kıl genetiğiyle ilgilidir. Eğer kıl bakımından yetersiz yani genel olarak gür kıllara sahip olmayan bir bireyseniz muhtemelen kaşlarınız seyrek ve azdır, fakat kıl yoğunluğunuz vücudunuzda da yoğun ise kalın kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kaşları Dolgun ve Güzel Gösterme

Eğer genetik yönden kaşlarınız ince ise hiç üzülmeyi, kaşları mükemmel göstermenin yollarını deneyerek harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Mükemmel Kaşlar İçin

1)Kaşlarınızı sürekli tarayın.

Eski bitmiş maskaranızın fırçasını yıkayın, her gün sabah ve akşam kaşlarınızı bununla tarayın. Kıl kökleri uyarıldığı için dökülen kaşlarınız varsa tekrar çıkacaktır.

2) Kaş kalemi kullanmayın.

Kaşları mükemmel göstermenin yolları çeşitli de olsa doğal görünüm için kaş farı tercih edilmelidir. Kaş kalemi ile kaşlarınıza bir miktar baskı uyguladığınız için kaşlarınız dökülebilir. Bu nedenle ince bir kaş fırçasıyla varsa kaş boşlukları hafif bir şekilde bastırılmadan uygulanmalıdır.

3)Yağ desteğini atlamayın.

Kaşlarınız için faydalı bazı yağlar bulunur. Tatlı badem yağı, ceviz, fındık, saf zeytinyağı gibi yağlar kaşların gürleşmesini ve sağlıklı çıkmasını sağlar. Kaşlarınız daha güçlü ve parlak olur. Ufak bir kulak çöpü yardımıyla kaşlarınıza masaj yaparak bu yağları iyice emmesini sağlamalısınız. Sadece sürüp bırakırsanız çok etkili olmayacaktır.

Kaşları mükemmel göstermenin yolları, bu şekilde ince detaylardan geçmektedir. Eğer her gün kaşlarınıza bakım yapar güçlenmelerini sağlarsanız kaşlarınız çok bakımlı olacaktır. Hatta bir süre sonra kaşlarınıza herhangi bir makyaj doldurma işlemi yapmanıza bile gerek olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ