Saç Modelleri ve Renkleri

Kepçe Kulakları Gizleyen Saç Modelleri

Kepçe Kulakları Gizleyen Saç Modelleri

Sevgili Hanımlar, kulaklarınızın yapısından veya görüntüsünden ötürü üzülmenize hiç gerek yok. Uygun saç modelleri ile bu eksikliğinizi siz bile unutacaksınız. Ayrıca kepçe kulaklı bir çok ünlü Bayan, bu özelliklerini çoğu zaman gizlemiyor bile. Yani kepçe kulaklarını ortaya çıkartan saç modellerini tercih edebiliyorlar.

Kepçe Kulakları Kapatan Saç Modelleri

Bu bir tercih meselesi. Bu konu sizin kendinizle olan öz güveninizle alakalı veya kendinizle ne kadar barışık olduğunuzla alakalı bir konu. Kendinizi seviyorsanız, eksiklikleriniz veya fazlalıklarınız size ağır gelmeyecektir.

 

Kepçe kulakları gizleyen saç modelleri

Kepçe kulakları gizleyen saç modelleri

 

Kepçe kulakları gizleyen saç modelleri – Kahküllü Uzun Saç Modelleri :

Özellikle kulakları büyük ve kepçe olan bayanlara tavsiye edebileceğimiz bir modeldir. Bu saç modeli ile kulaklarınız tamamen kamufle olur. Kulakları tamamen kapatan saç modellerindendir. Bu saç modeli ile kulaklarınız hiç bir şekilde görünmez. Kulaklarını tamamen kapatmak isteyen bayanların tercih edebileceği mükemmel bir saç modelidir.

 

Kepçe kulakları bastıran saç modelleri

Kepçe kulakları bastıran saç modelleri

 

Kepçe kulakları bastıran saç modelleri – Şakaklardan Başın Arkasına Uzanan Saç Demetleri :

Bu yöntem ile kepçe kulaklarınızı tamamen kapatmanıza gerek yok. Kulakda kepçelik yapan açıyı, bu saç modeli yöntemi ile bastırabilirsiniz. Şakalardan başlayan saç demetlerini kullanarak, kulağınızın kepçe bölümünü aynı bir kalın ip gibi sıkarak, bastırabilirsiniz. Bu saç modeline veya bu saç stiline ”kepçe kulakları sindiren saç modeli” de diye bilirsiniz.

 

Kepçe kulakları kapatan saç modelleri

Kepçe kulakları kapatan saç modelleri

 

Kepçe kulakları kapatan saç modelleri – Serbest Saç Modelleri ile Kepçe Kulakları Kapatmak :

Bazı bayanların orijinal saç yapıları zaten kulakları kapatmaya muvafık bir yapıdadır. Yani büyük kulakları kapatan saç modelleri veya kepçe kulakları kapatan saç modelleri araştırmalarına gerek yoktur. Serbest saç modelleri ile kulakları kapatan saçların ortak özellikleri hafif dalgalı ve hacimli olmalarıdır. Bu tarz saç modellerinde kulaklarınızın görünmesi imkansızdır. Dolayısıyla kulaklarının yapısından şikayetçi olan bayanlar, uygun saç modeli araştırmadan önce mutlaka kendi serbest uzun saç modellerini değerlendirmelidirler. ”Uzun serbest saç modelleri ile kepçe kulakları kapatmak.”

 

Kepçe Kulakları Kapatan Diğer Saç Modelleri İçin Lütfen Resim Galerisini Tıklayınız ! Büyük kulakları kapatan saç stilleri. Kepçe kulakları kapatan saç stilleri. Büyük kulakları gizleyen saç stilleri. Kepçe kulakları gizleyen saç stilleri.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ