Kısa Sarı Pixie Saçlara Göre Röfle Modelleri

Kısa Sarı Pixie Saçlara Göre Röfle Modelleri

Kısa Sarı Pixie Saçlara Göre Röfle Modelleri  kadınların çokça kullanacağı saç renkleri ve stilleri arasında, havalı ve zengin görünümü ile muhteşemler doğrusu.

Kısacık saçlarınıza röfle uygulatmak ve havalı ve çekici bir kadın mı olmak istiyorsunuz?  Size önerilerimiz kısa saç kesimi yapılmış saç modellerinden küt saç kesimlerinden dahada kısa olan pixie kesimleri için yaptıracağınız Röfleler için saç rengi tonu koyumsu olmaması gerekir.

Bunun sebebi kısa saçlara normal bir şekil ile yapılmış bir röfle ile saçlarımızın yan tarafı ve arka kısımlara kısa olduğu için benekli bir görünüm oluşturur. Bu beneklenmeleri yok etmek ve olmasını engellemek amacıyla kısa saçlarına röfle uygulatmak isteyenlere önerimiz ana saç renginizden daha açık bir röfle yaptırın.

 

Ana saç rengimiz koyu saç rengi tonlarında ise Röflemizin görüntüsü pek de iyi durmayacaktır. İlave olarak röfle ince ve sık şekilde uygulanırsa çok daha havalı duracaktır. Yani demek istediğimiz az uygulandığında Röflede güzel durmayacaktır.

Size konumuzu daha iyi anlamak için galerimizdeki örnek resimlere bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Ben çok sık şekilde röfle uygulaması istemiyorum derseniz, Balyaj olarak da ama röfleden koyu tonlar seçmelisiniz.

 

 

Kısa saçların iş kadınlarına sağladığı rahatlığın yanında gerçekten kadınsı ve büyüleyici bir görünüme sarı saçlar ve röfle ile tamamlıyor. Yukarıdaki resimlerde beğendiğiniz saç kesim modelini kuaförünüze gösterebilir öncelikle saç kesiminizi sonrasında sarı saç rengi tonlarına geçiş ve son hamle olarak röfle diyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ