Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri

Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir ?

Beş çocuklu bir ailenin mensubu olarak, Adana da dünyaya gözlerini açmıştır Kıvanç Tatlıtuğ. Oyuncu, manken ve modeldir. Babası Boşnak kökenli bir Adanalı ve Annesi ise Edirnelidir. Baba mesleği Pastacılıkmış. Kıvanç Tatlıtuğ çok başarılı bir Basketbolcudur. Türkiyenin önemli Basketbol Takımlarında forma giymiştir.

 

Forma giydiği Basket kulüpleri başlıca: “Güney Sanayi Basket Spor Kulübü”, “Çukurova Basket Spor Kulübü”, “Fiskobirlik Basket Spor Kulübü”, “Devlet Su İşleri Basket Spor Kulübü”, “Tarsus Amerikan Basket Spor Kulübü”, Ülker spor Basket Spor Kulübü, Beşiktaş Basket Spor Kulübü ve Fenerbahçe Basket Spor Kulübünde forma giymiştir. Yaşadığı sakatlık yüzünden sporu bırakmak zorunda kalmıştır. 

 

Best Model Of Turkey, mankenlik yarışmasına 2002 senesinde katılım sağladı ve birinci oldu. Aynı sene içerisinde yapılan Best Model of the World, mankenlik yarışmasında da derece yaptıktan sonra, Fransız mankenlik ajansı Success den gelen teklifi kabul etti ve 1,5 sene Pariste kaldı. Oyunculuk üzerine bir çok özel Juriden, ödül almış veya dereceye girmeyi başarmıştır. Ayrıca bir çok ünlü Markanında reklam yüzü olmuştur. Bunlardan biriside ünlü Jean firması ”Mavi” dir.

 

Kıvanç Tatlıtuğ Kişisel Bilgiler

Kıvanç Tatlıtuğ doğum tarihi : 27.10.1983

Kıvanç Tatlıtuğ yaş : 2017 tarihi itibariyle 33 yaşındadır.

Kıvanç Tatlıtuğ burcu : Akrep burcu ünlü erkekler

Kıvanç Tatlıtuğ nereli : Adana

Kıvanç Tatlıtuğ boy : 1,87 cm

Kıvanç Tatlıtuğ kilo : 75 kg

Kıvanç Tatlıtuğ göz rengi : Mavi

Kıvanç Tatlıtuğ saç rengi : Sarı

Kıvanç Tatlıtuğ Sevgilisi – Kıvanç Tatlıtuğ Evlimi : Başak Dizer (e.2016)

Kıvanç Tatlıtuğ Saç Modelleri Resim Galerisi

Kıvanç Tatlıtuğ Türkiyenin en yakışıklı erkeklerinin başında geliyor. Zaten kendisi Tescilli Erkek Güzellerinden. Yani kendileri Erkek Manken Güzelidir. Kıvanç Tatlıtuğ u diğer ünlü erkeklerden ayıran özelliklerinin başında müthiş saçları gelmektedir. Oval yüz hatlarına sahip olduğu için hemen hemen bütün saç modelleri kendilerine yakışmaktadır. Yani güzellik için şart olan Altın Oranlar Kıvanç Tatlıtuğ da mevcuttur. Oynadığı bütün filmlerde saçlarından bahsettirmeyi başarmıştır. Mesela Kurt Seyit ve Şura filmi çok tutmamasına rağmen, Bu gün bile hala arama motorlarından, ”Kıvanç Tatlıtuğ Kurt Seyit Saç Modelleri” şeklinde aratılmaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ çevirdiği her film de mutlaka yeni bir saç imajıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu makalemizde ki resim galerimizde, Kıvanç Tatlıtuğun en güzel saç modellerini ve Kıvanç Tatlıtuğun en seksi saç modellerini takip edebilirsiniz.

 

Sevgili Beyler – Bayanlar, Kıvanç Bey ülkemizde bir moda ikonudur. Yani kendi tarzını belirleyerek, Trend olan ve bu yaratılan trendin öncülüğünü yapan kişilere ”Moda İkonu” denir. Moda İkonu eşittir Stil İkonu da diyebiliriz. Çünkü her ikisinde de kendi tarzını yaratmak ön koşuldur. Yaratılan model, yaratan veya icat eden kişi ismiyle anılır. Mesela ”Kıvanç Tatlıtuğ Sekiz Saç Modeli” gibi. Keşfedilen ve trend olan bu yeni model, isim babasıyla anılır. Kıvanç Tatlıtuğ bir stil ikonundan veya saç vizyonerinden yardım alıyor mu bilmem ama Filmlerinden kullandığı saçlar hızla trend oluyor ve arkasından Moda oluyor. Saçları ile alakalı bu başarıyı sadece yakışıklılığına bağlamak ahmaklık olur. Özenle düşünülmüş saç modelleri olduklarını gösteren bir çok işaret var. Yani üzerinde düşünülmüş erkek saç modeli oldukları her halleriyle anlaşılmaktadır.

 

Kıvanç Tatlıtuğ İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Kıvanç Tatlıtuğ Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Kıvanç Tatlıtuğ Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ