Koç Burcu Ünlü Bayanların Saç Modelleri

Koç Burcu Ünlü Bayanların Saç Modelleri

Koç burcu ünlü bayanların saç modellerini ve Koç burcu ünlü bayanların saç renklerini işlediğimiz bu konumuzda, kesinlikle bir yönlendirme yapmayacağız. Çünkü bu ünlü isimlerin tercih ettikleri saç modelleri ve renklerinin ortak yönlerini siz keşfedin. Yani içinizden şunu söyleyin: ”bu model koç burcu kadınına ait, bende deneyebilirim”.

 

Koç burcu kadınının ortak özellikleri – Koç burcu kadınının özellikleri

Genel olarak ne çok uzun nede çok kısa boyludurlar. Yani orta boylardadırlar. Fiziksel olarak çekici, ince ve zayıf bedenleri vardır. Erkekler tarafından dikkat çeken bayanlardır. Modaya meraklı olan Koç kadını, marka giyinmeyi sever. Boğazına çok düşkündür Koç kadını. Canı çeken bir besin maddesi olduğunda, Onu hemen yemek ister. Bu açıdan biraz Pis boğaz oldukları söylenebilir.

 

Arkadaş canlısı, entelektüel, dışa dönük ve neşelidir Koç kadını. Başarı odaklı ve çözüm odaklı bir yaşam tarzları vardır. Çok çalışkan ve hamarattırlar. Evlerine oldukça bağımlıdırlar. Ev kültürüne çok ama çok önem verirler. O sofraya tam kadro herkesin oturmasını isterler. Koç burcu kadını beğenilmekten çok ama çok hoşlanırlar. Sürekli beğenilmek çabasındadırlar. Arkadaşına çok düşkündür Koç kadını, değer verdiği insanların ”özel günlerini” kesinlikle unutmaz. Hatta burçlarını bile çok iyi bilir. Koç kadınının olumsuz özelliklerinin başında sabırsız olması, aceleci olması, fevri hareketler sergileye bilmesi ve aşırı tepkisel olmasını sıralayabiliriz.

 

Koç kadını insanlara ve hayvanlara yardım etmeyi çok sever. İhtiyaç sahibi kim olursa olsun, mutlaka yardım etmek ister. Koç kadını ile çoğu zaman fikri mücadeleye girebilirsiniz. Kafasına yatmayan bir durumu veya düşünceyi mutlaka sorular sorarak netliğe kavuşturmaya çalışır. Koç kadını düşsel anlamda çoğu zaman bencildir. Yani karşı tarafın ne halde olduğunu ve ne düşündüğünü çoğunlukla kestiremez. Kendi düşüncelerinin çok doğru olduğuna inanır ama güzel bir Lisanda anlatıldığında, anlatılmak istenen konu da doğru ise, kabul eder, direnç göstermez. Para konusunda savurgandır ve Lüksü sever. Fakat gerektiğinde çok da tutumlu olabilir. Normal şartlarda para harcamaktan keyif alır. Alış – veriş yapmak Koç kadınını rahatlatır. Koç burcu kadını kolay kolay yalan söylemez, atılgan ve girişimcidir.

 

Koç kadınında aşk – Koç burcu kadını aşk

Partnerini inanılmaz şekilde kıskanır ve kimseyle paylaşmak istemez. Eşine çok  ama çok düşkündür. Hatta bu düşkünlük bazen delilik derecesine dayanabilir. Özgürlüğüne düşkün olduğu için, aşk bağlamını ve özgürlük değerlerini sürekli karşılaştırır. Sevgi ve saygı duygularına çok ama çok önem verir. Saygı duyulmadığını hissederse, sonucu ne olursa olsun ayrılır. Koç burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır: uysal, yumuşak ve ilgili erkeklerden hoşlanırlar. Erkeğinin yanında özgür olabilmelidir. Bakımlı erkekleri sever Koç kadını. Maço veya kısıtlayıcı hareketleri olan erkeklerden nefret eder.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ