Krepe Balyaj Renk Seçimleri ve Modelleri, Modası

Krepe Balyaj Renk Seçimleri ve Modelleri, Modası

Krepe Balyaj Modellerindeki  Trendi Krepe – Balyajı Seven Kadınlara ve Özellikle Genç Kızlara Özel Bu Makalemizi Paylaşıyoruz.

Krepe Balyaj renklerinin ve efsane modellerinin bu gelecek seneye damga vuracağını şimdiden söylemek pek de saçma olmaz. Çünkü trendler ve moda belirleyicilerinin kullandığı mankenlere ve şimdiki akıma şöyle bir baktığımızda bunu görmek mümkün.

 

Özel olarak dipten başlayarak uça doğru olacak şekilde açık tonlara giden bu saç renklendirme tarzı yurt dışında isimlendirmesi şuan da bizimde dilimize yerleşmiş Ombre olarak söylenir ve öyle anılır.

Ombre nin  şuan ki durumdan da anlaşılan uzun yıllar moda olacağı anlamını çıkartıyoruz. Yurt dışında ojelerde dahi koyu renklerden açık renklere bir eğim görmekteyiz. Bunu koyu dan açığa renk geçişini kıyafetlerde dahi görüyoruz.

 

Krepe Balyaj Tercih Sebepleri;

Krepe, Balyaj Stilinin en fazla seçilmesi sebebi itibariyle, en başta kadına natürel bir görünüm sağladığını ve sürekli olarak bir boyama uygulamasına tabi olmamayı sağladığı için yani uzun ömürlü olması nedeniyle kadınlar tarafından çok tercih ediliyor. Şöyle söyleyelim bir Ombre bizdeki adıyla krepe Balyaj yaptırdığınızda neredeyse bir yıl hiç bir şekilde boyama uygulaması yaptırmadan kullanabilir olması çok büyük bir olaydır. Kadınların en çok sevdiği yönününde renklerin güzelliğinden ziyade bu olduğunu söyleyebiliriz.

Natürel saç modellerini ve renklerini seven kadınlar için Ombre modelleri ve renkleri harikulade bir tercihtir.

 

Ana Saç Renginiz Doğal ise Krepe Balyaj;

Saçlarımızın ana rengi natürel yani doğal ise uç kısımlarına uygulayacağımız krepe Balyajı güvenerek, gönül rahatlığı içinde saçlarınız da kullanabilirsiniz. Örnek olarak natürel saç renkleri üstünde bal köpüğü saç rengi tonlarında yapılacak krepe Balyaj çok mükemmel durur. Bazı uzman kuaförler genel olarak çikolata kahverengi saç rengi tonları üzerine bal köpüğü tonlarında krepe Balyajları severler. Bunu da müşterilerine çokça önerirler.

Galerideki resimlerden birinde neredeyse çikolata saç rengi tonlarında bir saç rengi tonunun üzerine yani uç kısımlarına karamel veyahut bakır yansımalı bir sarı renk tonu boya uygulaması ile mükemmel durmuş.

 

Diğer bir galerideki resimde de natürel ana saç üstüne yani uç kısımlarına bal köpüğü renk tonlarında yapılan krepe Balyaj uygulaması çok efsane bir tonlama yapmış.

Diğer bir galeri resmindeki kumral saç renginin uç kısımlarına krepe Balyaj uygulaması var. Burada Balyaj renk tonu kumral saç zeminlerine en süper uyan kumral sarı yani içerisinde turuncu yanması olmayan bir sarı saç rengi tonu tercih edilmiş ve süper bir uyum sağlanmış.

 

Krepe Balyajın En Önemli Özelliği Püf Noktası;

Krepe Balyaj uygulamasının en süper özelliği kadınların saçlarının dip kısımlarından gelen renk ile uç kısımlara doğru açılmış renk arasındaki uyum ve ahenktir.

 

Beyaz Tenli Kadınlar İçin Krepe Balyaj Renk Geçişi Tavsiyesi;

Özel olarak sadece beyaz tenli kadınlar için bakır-sarı krepe Balyaj uygulamasını yaptırmalarını şiddetle öneriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ