Küllü Kumral Saç Renkleri ve Modelleri Kimlere Yakışır?

Küllü Kumral Saç Renkleri ve Modelleri Kimlere Yakışır?

Küllü kumral saç renkleri içerisinde yer alan birçok renk vardır. Bu renkler küllü sarı saç rengi, küllü bal sarısı saç rengi, küllü açık kahve saç rengi, küllü buğday saç rengi şeklinde sıralanabilir. Küllü sarı saç rengi küllü kumral saç renkleri içerisinde en sık tercih edilen renklerden birisidir.

 

KÜLLÜ KUMRAL SAÇ RENKLERİ VE MODELLERİ

Sarı saç renginin yakıştığı herkes küllü sarı saç rengini de rahatlıkla kullanabilir. Küllü sarı saç rengi tercih edilirken modeline de dikkat edilmelidir. Yüz tipinize yakışan hoş bir model ile küllü sarı saç rengini birlikte kullanabilirsiniz. Başka bir küllü kumral saç rengi ise küllü bal sarısı saç rengidir. Küllü bal sarısı saç rengi özellikle buğday tenli kişiler tarafından tercih edilen bir renktir. Küllü bal sarısı saç renginin klasik sarıdan daha farklı bir görünüme sahip olması da birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

 

Daha önce bal sarısı rengini kullanan kişiler saçlarında çok fazla değişiklik yapmak istemedikleri zaman küllü bal sarısı rengini tercih edebilirler. Küllü kumral saç renkleri arasında küllü açık kahve de yer almaktadır. Küllü açık kahve saç rengi küllü kumral saç renkleri içerisinde en doğal görünüme sahip olan saç rengidir. Bunun sebebi kahverenginin doğal bir renk olmasıdır. Hem esmer hem de açık tenli kişiler küllü açık kahve saç rengini tercih edebilirler.

Küllü kumral saç renkleri içerisinde yer alan son saç rengi ise küllü buğday saç rengidir. Buğday tenli kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilen bu renk de son zamanlarda sık tercih edilmektedir. Tüm bu saç renkleri arasında ten renginize ve yüz tipinize uygun olan saç rengini seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Küllü kumral saç modellerinden örnekler

Küllü kumral saç modellerine gelecek olursak şunları söylemek mümkündür: Küllü kumral saç modelleri içerisinde yer alan birbirinden farklı modeller vardır. Bu modellerin seçimi kişilerin zevk ve beğenilerine göre yapılabilir. Fakat model seçimi yaparken yüz tipini de dikkate almak gerekir. Örneğin örgü saç modelini seçecek olan kişiler geniş bir alna sahipse bu modeli kahkül saç modeli ile beraber kullanabilirler. Bunun dışında uzun yüzlü kişiler düz modeller yerine daha hareketli modeller tercih edebilirler.

 

Küllü kumral saç renkleri ile beraber tercih edilebilecek en güzel modellerden birisi de topuz modelidir. Özel bir organizasyona ya da davete katılırken sıkı bir topuz ile saçlarınızın küllü kısımlarını tepede toplayabilirsiniz. Bu şekilde oldukça şık bir görünüm elde edersiniz.

 

Spor bir görünüm yakalamak için de küllü kumral saç renklerinden birisi ile renklendirdiğiniz saçlarınızı kısa ve düz bir model şeklinde kullanabilirsiniz. Uzun ve düz bir model ise sizi daha şık gösterecektir. Siz de küllü kumral saç renkleri ve modelleri hakkında bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Umut dedi ki:

    Saçlarım siyah arada boyatıyorum yani ombre falan yaptırıyorum ama ilk defa tamamen boyatmaya karar verdim açık renkler ombre de falan yakıştığı için ama saçlarım ince telli ve çok cansızdır dore sarısı diye bir renk beğendim açma işlemi sırasında saçlarım yandı bir kısım koptu hatta şok geçirdim bir anda ama kuaförüm çok rahat merak etme dedi saçlarını toparlıycam ücretsiz olarak doğal keratinle dedi internetten patenli keratin diye aldı benim evime göndertti ürünler geldi kullandım saçlarım toparladı ve sonra kendim de araştırdım şuan uzatma seti kullanıyorum uzama oluyor saçlarımda baya memnunum bu ürünlerden kötü bir olay yaşasam da telafisi olması güzel bir durum.

BİR YORUM YAZ