Kumral Saçlar için Ombre Renkleri ve Modası

Kumral Saçlar için Ombre Renkleri ve Modası

Bu sene  de kumral saç rengine sahip kadınlar için Ombre saç renklerini ve Balyaj uygulamaları konumuzda!

İlk olarak yabancı ünlülerin kendilerinde yaptıkları saç rengi denemeleri ile ortaya çıkan Ombre saç renkleri ve modelleri günümüzde tüm kadınların sevgisini kazandı. En  çok beğenilen saç renklerinden olan kumral saç renkleri için Ombre saç renkleri gayet havalı ve hoş. Kumral saç için yapılacak bütün Ombre saç renkleri çok basit bir şekilde uygulanabiliyor. Kumral saç Ombre işlemlerine çok yatkın bir doğal saç rengi.

 

Koyu tondaki doğal ana saç üstünde uygulanacak Ombre ve Balyaj renk seçimleri zor bir iştir. Fakat kumral saç renkleri için yapılacak Ombre uygulamaları çok basittir. Özellikle Ombre veya balyaj uygulamanız da sarı saç rengi tonları kullanacaksanız çok şanslısınız çünkü sarı saça ait bir çok saç rengi tonları kumral saça %100 uyumludur. Siz değerli takipçilerimiz için 2018 yılına damga vuracak Ombre saç renklerini konumuzda galeride paylaştık.

 

Galerideki resimlerde kumral saç için uygulanmış ombre saç renkleri yoğun bir şekilde saçlarımızın tepe kısımlarında balyaj uygulaması olan resimler göreceksiniz. Sarı renkte balyaj uygulaması olarak yapılan kısımlar yoğun olduğundan daha çok ön plana çıkmıştır ve hoş bir görünüm elde edilmiş.

 

Hafif Ombre Balyaj uygulamaları ile daha doğala yakın Ombre saç renklerini kendimizde yapmamız mütevazi davranmamız doğal kalmayı seven bayanların tercihidir. Bizimde favorimiz Ombre

 

Balyaj uygulamalarını abartmadan doğal bir Ombre saç modeli tercih edip saçlarımızda gereği kadar uygulayıp bırakmanızdır. Tabi ki zevkler tartışılmaz ama bir uzman tavsiyesi almadan sizle ve ten renginizle uzaktan yakından alakası olmayan Ombre saç renklerini seçmekten uzak durunuz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ