Modern Kadınlar için 17 Güzel Küt Katlı Saç Kesimleri

Modern Kadınlar için 17 Güzel Küt Katlı Saç Kesimleri

Modern Kadınlar için 17 Güzel Küt Katlı Saç Kesimlerini Kısa, Uzun, Lob ve Bob Saç Stilleri Şeklinde Bu Makalemiz de Bu Tip Saç kesimlerini Seven Kadınlar İçin Konumuz da Derledik.

Geçen seneden beri çokça kullanılan ve kadınlar tarafından sevilen küt ve katlı kesim stili saç kesim modelleri, kadınları zarif ve modern gösteren en güzel saç kesimlerindendir.

 

Katlı ve küt saç söylediğin de insanların aklına tek bir tip saç kesim modeli gelmemeli. Sebebiyse katlı küt kesim saç modeli dendiğinde, uzun kesim katlı, kısa küt, kısa küt katlı, arkası katlı stilinde modelleri mevcuttur.

Konumuz da editörlerimiz tarafından seçilen ve sizlerin beğenisine sunmak amacıyla galerimiz de katlı küt saç modellerini çene hizalarında veya biraz alt kısımlarından kesim yapılmış. Hafifçe katlar oluşturulmuş ve örnek saçların uç kısımları ustura kullanılarak inceltme işlemi yapılmış. Hafif ve kalın dalgalar yapılarak günlük kadınların kullanabileceği bir stile sokulmuş. Katlı küt kesim saç modelleri gerçekten çok havalı duruyor. Özel olarak sarışınların kullanabileceği harika yakışan saç kesim modeller indendir.

 

Çene hizası kısmından dört veya beş parmak altından kesim yapılmış stilleri galeride inceleyiniz. Saçların uç kısımlarından katlar oluşturulmuş.

Küt saç denilince kadınların çene hizasında olan saçlar akla gelir. Fakat burada bayağı uzun saçlar görüyoruz. Bu tip saç kesim modellerinde katlı küt denmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ