Mor Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Mor Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Sevgili Hanımlar evet marjinal saç renklerini işlemeye devam ediyoruz hep birlikte. Mor saç renklerini araştırırken, fotoğraf bulma konusunda bir hayli zorlandım. Alman, Rus, Azeri ve diğer yabancı kanallardan, en güzel mor saç rengi çeşitlerini araştırdım.

Mor saç rengi

Mor saç rengi

Mor saç rengini aslında marjinal bir renk olmaktan daha çok ben Onu ateşli ve seksi bir renk olarak algılıyorum. Fakat renk olarak tutturulması çok zor bir saç rengi olduğu için, çevrenizde çok fazla Mor saç rengi göremeyebilirsiniz.

Erkeklere yakışan marjinal saç renkleri

Erkeklere yakışan marjinal saç renkleri

 

Mor saç rengini özel yapan konuda aslında bu. Tutturulması çok zor bir saç rengi olması. Özel olmak istiyorsanız, çevrenizde farklı olmak istiyorsanız ve soğuk bir mevsimde iseniz bu sıcak rengi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Yaz aylarında çok gidecek olan bir saç rengi değil Mor renk. Yaz ayının bunaltıcı havasıyla birlikte, biraz sizi boğa bilir. Fakat sonbahar ve kış ayları için, insanın içini ısıtan bir renk olduğunu ifade etmek gerekir. Kışa yakışan saç renkleri. Sonbahara yakışan saç renkleri.

En başarılı mor saç rengi

En başarılı mor saç rengi

 

Ayrıca Mor saç renginin bir başka özelliği ise, hemen hemen her türlü göz rengine yakışmasıdır. Her türlü göz rengine yakışan saç rengi. Bütün gözlere giden saç renklerinden birisidir Mor saç rengi. Gözleriniz ister kahve olsun, ister mavi olsun, ister ela olsun, istersede yeşil olsun hiç fark etmez, mor saç rengi bütün göz renklerini asis edecek özellikte Joker bir saç rengidir.

Mor saç rengi tonları

Mor saç rengi tonları

Mor saç renginin insanı dinlendiren bir tarafı da var. Hani dilimizde ”mor hayeller” kurma diye bir deyim vardır. İşte tamda O deyimi destekleyen bir düşüncedir anlatmak istediğim. Mor rengin insanları hayallere sürükleyen, mutluluğa sürükleyen veya dinlendiren bir tarafı vardır. Erkekleri dinlendiren saç renkleri.

 

Erkekleri mutlu eden saç renkleri veya erkekleri sakinleştiren saç renkleri. Biliyorsunuz hayatımızda en çok mor rengi gördüğümüz meteryal, Patlıcandır. Patlıcanda bile çok küçük oranlarda Nikotein olduğundan, yiyen canlıları dinlendiren ve bağımlılık yapan bir sebzedir. Mor saç rengide aynı patlıcanda ki gibi; karşı tarafı dinlendirecek sizde ise bağımlılık yapacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ