Müge Anlı En Yeni Saç Modelleri

Müge Anlı En Yeni Saç Modelleri

Müge Anlıyı Tanıyalım

İstanbul Marmara Ünv. İletişim Fak. mezunu olan Müge Anlı, yüksek lisansını Kadir Has Ünv. Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk üzerine tamamlamıştır.

 

Türkiyenin kıymetli Televizyon sunucularından, yapımcılarından ve magazincilerinden birisidir. Türk Sanat Müziği ile ilgilenmekte ve şarkılarını seslendirmektedir.

 

Müge Anlı yeni saç modeli

Müge Anlı yeni saç modeli

2016 senesinden bu yana ATV ekranlarında ”Müge Anlı ile Tatlı Sert” programını sunmakta ve yönetmektedir. Programın konsepti: yakınlarını kaybetmiş insanların, kayıplarının izini sürmek, şüpheli ölümleri değerlendirmek ve dargınları – küskünleri barıştırmak. İçinden geldiği gibi, korkusuzca kalbinden geçenleri açık açık söyleye bilen Müge Anlı nın, oldukça sağlam bir hayran kitlesi var. Programın içeriği zor olmasına rağmen, bir çok bilinmeyeni açıklığa kavuşturan ve bir çok husumeti bitiren, çok başarılı bir ekibi var.

 

Türkiyede Gayri meşru işlerle uğraşanlar Müge Anlı ve ekibinden çekinmektedirler. Mesela Müge Anlı nın 2017 Haziran konularından biri olan kayıp defineci ”Bilal Türkaslan” ı 11.nci günde bulunmasına vesile olmuştur. Müge Anlı Bilal Türkaslan ı aramaya başladığından çok kısa bir süre sonra, kaçıranlar tarafından darp edilmiş ve elleri kolları bağlı halde, sote bir yere atarak kaçmışlardır Bilal i. Büyük ihtimal Müge Hanım konuya el atmasaydı, Bilal öldürülecekti.

 

Müge Anlı en yeni saç modeli

Müge Anlı en yeni saç modeli

Müge Hanım bu gün, özellikle İstanbuldan Bağımsız Millet Vekilliğine aday olsa, rahatlıkla Vekil olabilecek bir isim. Konu yazarı olarak ben ve ailemde Müge Anlının hayranlarıyız. Herşeyi ile doğal ve dobra dobra konuşmalarıyla gönüllerimizi adeta fethetti.

 

Garibanın, dürüst insanların, ezilenlerin yanında ki tercihi ile Halktan birisidir Müge Anlı. Anadolu insanının aradığı ve beğendiği bir kişiliktir.

 • Müge Anlının doğum tarihi : 19.12.1973
 • Müge Anlının yaşı : 2017 tarihi itibariyle 43 yaşındadır.
 • Müge Anlı nereli : İstanbul doğumludur
 • Müge Anlının kilosu : 55 kg.
 • Müge Anlının boyu : 1.64 cm.
 • Müge Anlının saç rengi : Koyu Kumral
 • Müge Anlının göz rengi : Kahverengi
 • Müge Anlının burcu : Yay burcu ünlü bayanlar
 • Müge Anlı ile Tatlı Sert programı whatsapp numarası: 0 535 365 52 52
 • Müge Anlı İletişim : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
 • Müge Anlı Canlı Yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
 • Müge Anlı e-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

Müge Anlı Saç Renkleri – Müge Anlı Saç Kesim Modelleri – Müge Anlı Saç Modelleri –  Müge Anlı Saç Modelleri

Müge Anlı nın orijinal saç rengi Koyu Kumral olmasına nazaran ekranlarda sarı saçın tonlarından biri olan Yoğun sandro sarısını tercih etmektedir. Oval yüz şeklini andıran dikdörtgen bir yüz hattı vardır. Beyaz ten rengine, sarı saç rengi ve tonları çok yakışmaktadır.

 

Müge Anlının Sarı saç ton rengi, ”9-1 Yoğun sandro sarısı” olduğunu tahmin ediyoruz. Müge Anlı saçlarında, sarı renginin bir çok tonunu kullanmıştır. Çoğunlukla orta uzunlukta ki saç kesimlerini tercih etmektedir. Hafif dalgalı saç modellerini sevmektedir.

 

Sevgili Bayanlar üzülerek söylüyoruz ki, maalesef Müge Anlının profesyonel çekilmiş çok az fotoğrafı var. Bir çok resim net olmadığı için resim galerimize koyamadık. Bu sebepten ötürü resim galerimizde ki resimlerin sayısı oldukça az.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ