Naomi Campbell Saç Modelleri ve Modası

Naomi Campbell Saç Modelleri ve Modası

Naomi Campbell Hakkında

Supermodel Naomi Campbell, Londra – İngilterede dünyaya gözlerini açtı. Annesi modern bir dansçıdır. Babası O daha annesi hamile iken bırakıp gitmiş ve babası hakkında hiç bir bilgi yok. Modellik yapmaya başladığında daha 15 yaşındaydı. 18 yaşında Fransız Vogue’un kapağında ilk siyahi kadın ve O tarihin ilk siyahi modeli oldu. Modelliğe ek olarak, Campbell ın şarkı kariyeri, parfüm markası ve kitapları var. Londra Sahne Sanatları Akademisini ve Italia Conti Academy sahne okulunda okudu. 15 yaşında Synchro model ajansı ile anlaşma imzalayan ünlü model, Bob Marley ve Culture Club için müzik videolarında boy gösterdi. Bob Marley’nin 1978’de “Is This Love” adlı müzik videosunda boy gösterdiğinde Naomi daha 7 yaşındadır. Naomi Campbell ünlü erkek dergisi Playboy da, 1999 senesinde kapak kızı olmuştur. 15 yaşında iken evinden – okula giderken keşfedilen Naomi, tüplü dalış yapabiliyor.

 

1992 yılında Madonna nın Erotik içerikli satışa sunulan Kitabı ”Sex Book” da yüksek bir ücretle yer aldı. Naomi Campbell, seneler sonra Sex Book’ta yer almaktan çok büyük pişmanlık duyduğunu açıkladı. Plastik kaplı, metal kapaklı ”Sex Book”, yazarın sansürsüz çıplak fotoğraflarını ve bir çok ünlü isim kullanılarak resimli seks fantezilerini içeriyordu. Bu kitap yayınlandığında medya ve gazeteciler, Madonna için ”Artık çok ileri gitti” yorumları yaptılar. Naomi Campbell da yer aldığı bu kitap 1,5 milyondan fazla sattı. ”Sex Book” ilk olarak Amerikada yayınlanmıştır. Tüm zamanların en çok satan kitaplarından biri oldu. Bu erotik içerikli kitap bir çok dile çevrilerek satıldı.

 

İlk şarkı albümü 1 milyondan fazla satmıştır. Campbell bir çok filmde ve müzik klibinde oynamıştır. Kendi ismini taşıyan bir fotoğraf kitabı ve Swan romanının ortak yazarıdır. Hırslı bir iş kadını olan Naomi Campbell parfüm hattı ve NC Connect olmak üzere iki şirketin sahibidir. Moda Café restoran zincirinin ortağıdır fakat şu anda bu ortaklık dağılmıştır.

 

Naomi Campbell ın öfke ve şiddet eğilimli karakteri başına sorunlar açtı. Sözlü taciz ve fiziksel taciz idaalarıyla dönem dönem tutuklandı. Polis memurlarına saldırmak, hizmetçisini darp gibi idaalar nedeniyle suçlu bulundu ve 5 gün süresince New York’taki bir depoda kat yıkadı ve öfke yönetimi programına katılmak zorunda kaldı.

 

Televizyon programı geliştirdi ve yönetti. Bu Tv programının ismi ”The Face”dir. Birbirine karşı yarışan hevesli modellerin sunduğu bu gösteri içerikli programda Campbell, yapımcı ve koç olarak görev yapıyor.

Naomi Campbell Kişisel Bilgiler

Naomi Campbell doğum tarihi : 22.05.1970

Naomi Campbell yaş : 47

Naomi Campbell nereli : Britanya, Birleşik Krallık, İngiltere. Aslen Jamaikalıdır ve babasının ismi bilinmemektedir. Annesi Naomiye 4 aylık hamile iken biyolojik babasıyla ayrılmıştır ve soyismi olarak üvey babasının soy ismini kullanmaktadır. Karışık etnik kökenlidir.

Naomi Campbell burcu : İkizler burcu ünlü bayanlar

Naomi Campbell boy : 1,77 cm

Naomi Campbell kilo : 58 kg

Naomi Campbell göz rengi : Koyu kahverengi

Naomi Campbell saç rengi : Koyu kahverengi

Naomi Campbell sevgilisi : ……..

Naomi Campbell evlimi : ………..

Naomi Campbell vücut ölçüleri : 86-61-86 cm

Naomi Campbell Lakabı : Siyah Panter

Naomi Campbell dini inanışı : agnostik

 

Naomi Campbell Web Sitesi için Tıklayınız !

Naomi Campbell Twitter Hesabı için Tıklayınız !

Naomi Campbell İnstagram Hesabı için Tıklayınız !

Naomi Campbell Facebook Hesabı için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ