Naturigin 2018 Saç Rengi Kataloğu – NATURIGIN 2018

Sevgili Bayanlar dünyaca ünlü doğal saç boyası markası olan, organik saç boyası üreten Naturigin araştırdık bu gün. Bir moda yazarı olarak saç renkleri ve saç renklerini göstermek için kullandıkları mankenler çok ama çok hoşuma gitti. Diğer saç boyası üreten firmalar gibi aşırı fotoları yok. Yani aşırı derken: saç rengine odaklanmaları gerekirken; mankenlerde aşırı bir makyaj, gözler parlasın diye Kurt adam gözleri falan, oldukça gerçek dışı. Naturigin saç mankenlerin de ben ağır bir makyaj göremedim ve bu duruma da çok sevindim. Örnek olabilecek resimler gerçek hayattan ve oynanmamış olmalı ki, bu saç renklerini tercih edenlere gerçek anlamda, saç ip uçları versin. Birde diğer saç kozmetik firmalarının mankenleri oldukça kasılmış fotolar sergiliyorlar. Naturigin saç mankenleri doğal halleriyle göz kamaştırıyorlar.

2018 saç tavsiyeleri, 2018 saç rengi tavsiyeleri, 2018 saç ipuçları, 2018 saç rengi trendleri, 2018 organik saç boyaları ve doğal saç boyalarının en güzel temsilcilerini Naturigin farkıyla, 2018 saç rengi modasını takip ediniz.

Danimarka menşeili, özel bir aile şirketidir. Kişisel saç bakımı sektöründe kaliteli organik sağlıklı ürünler üreten ve ekoloji konusunda tutkulu, kendini işine adamış bir ekiple hizmet veriyorlar. Şu anda, Sertifikalı Organik İçerikler içeren 19 muhteşem organik esaslı saç rengi üretmişlerdir.

Hem kendi sağlığınız için hemde çevre sağlığı için Naturigin organik saç boyalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Organik kozmetik ürünler üreten dünya çapında bir firmadır Naturigin. Yaklaşık olarak 11- 12 Avrupa ülkesinde etkin olarak faaliyette bulunmaktadır. Organik Bazlı Saç Renklerinin lider tedarikçisidir. Ürünlerin organik olduğunu taahhüt eden çok güvenilir bir firmadır NATURIGIN.

 NATURIGIN

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ