Nevacolor Saç Renk Kartelası

Nevacolor  Saç Renk Kartelası

Sevgili Bayanlar bu türlü makalelerin amacı, saç boyası markalarının yeni renklerini siz daha rahat görebilmeniz için hazırlanıyor olmasıdır. Saç boyası firmalarının sitelerinden veya yetkili satış sitelerinden, saç renk kataloglarını takip etmek oldukça zor ve can sıkıcı. Fakat biz size oldukça hoş bir zaman geçirebilmeniz için, saç renklerini tek bir galeride topladık.

 

Mesela şehirler arası bir yolda, yolculuk yapıyorsunuz ve saç renginizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz. İşte bu yazı tam size göre, açın resim galerimizi ve size yakışabilecek saç rengini araştırın. Saç rengi tercihi yaparken, mankenimizden de Tüyolar alabilirsiniz. Yani saç rengini tanıtan mankenin göz rengi ,cilt rengi, kaç modeli, yüz hatları vb… faktörleri de kendinizle karşılaştırınız. Hatta bu mankenlerin tekinde, çilli bir bayan gördüm ve çok hoşuma gitti. Çünkü yüzde ki çiller de dikkat edilmesi gereken bir etmen. Çilli bayanlara en çok yakışan saç rengi çeşitleri gibi.

 

Bir moda yazarı olarak şunu söyleyebilirim ki, kendini en çok yenileyen kozmetik firmaların başında geliyor Nevacolor. Geçen senenin fotolarını kullanacaktım veya geçen sene yazdığım Nevacolor renk kataloğunda düzenleme yapıp yapıp yayınlayacaktım ki, bir baktım farklı yeni saç renkleri de var. Dolayısıyla yeni bir 2018 renk kataloğu oluşturmak kaçınılmaz oldu.

 

Yazımızın en altında online Nevacolor ürünlerini alabileceğiniz nevashop un Linkini tıklayarak hemen alış veriş yapabilirsiniz.

Nevacolor Premium Kalıcı Krem Saç Boyası Seti

 

Nevacolor Natural Colors Kalıcı Krem Saç Boyası Seti 2018

 Online Nevacolor Ürünleri Alabilmek İçin! Nevashop.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ