Omuz Hizası Kısa Lob Saç Kesim Modelleri

Omuz Hizası Kısa Lob Saç Kesim Modelleri

Omuz Hizası Kısa Lob Saç Kesim Modellerini  Trendleri ile Uyumunu Bu Yazımız da Takipçilerimiz için Derledik. Kadınlar Olarak Lob Saç Kesimlerini Seviyoruz.

Bu konumuzda efsane olmuş omuz hizası kısa Lob saç kesimi denilen modeller için sizlere bazı tavsiyelerimiz var. Eğer saç modelimizi fazla kısa kesimi yaptırmak istiyorsak ama aniden bu şekilde bir büyük tarz değişikliği size ağır gelecekse omuz hizasında Lob saç kesim modellerinden bir tanesini seçip kesim yaptırabileceğiniz modellerdir.

 

Yıllarca uzun saçlı bir kadınken bir anda kısa kesim saç kesimine geçmek sizin için alışması zor bir durum olabilir. Saçlarını kısa kesim yaptıran kadınların neredeyse hepsi kısa kesim yaptırmadan sonraki 3-4 hafta içerisinde saçları ile barış sağlayamayıp, saç kesimi harika bile olsa kendi kendilerine sırf bu yüzden bunalıma girmeleri doğal karşılanıyor. Fakat bu süreç ile başa çıkmanın yolu ise uzun saçları önce bir Lob omuzlarda kısa kesim saç modelleri ile kestirmektir. Bu durumda gözleriniz kısa saçlara alışacak ve kısa kesim saç modellerine yumuşak bir geçiş yapmış olacaksınız. Lob kesim omuz hizası saç modelinin kestirmeden sonraki süreçte belkide kısa saç bana göre değil diyeceksiniz ve saçlarınızı zaman içerisinde fazla beklemeden tekrar uzatabilirsiniz.

 

Omuz hizasında Lob kısa kesim saç modelleri

Yukarıda bahsettiğimiz şekilde sanki kısa Lob kesim saç modelleri bir ara geçiş modelleri gibi lanse edildi. Fakat bu saç kesim modellerine gönlünü vermiş ünlüler ve kadınların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur.

 

Omuz hizasında kısa Lob kesim saç modelleri oldukça şık ve modern görüntüsü ile çoğu kadınların gözdesi saç modeli olarak yeri her zaman hazır bir saç modeli. Lob kısa kesim saç modelleri o kadar çok ki galerimizde sizler için 50 örnek resim paylaştık. Sizde lütfen beğendiğiniz modeli konumuz altındaki yorumları kısmına yazmaktan lütfen çekinmeyin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ