Orta boy saçlar için saç modelleri

Orta boy saçlar için saç modelleri

Orta ve uzun saçların kullanımı zordur. Bu saçın farklı uzunlukları için endişelenme. Saçlar sayesinde orta boy saçları dizlerinize kadar uzatabilirsiniz. Bu saç modeli ünlüler tarafından da sevildi bu saç modeli çok popüler oldu. Saç trendlerinde de büyük ilgi gören omuz hizası saç modası, büyük bir sansasyon yaratmış görünüyor. Saçınızı biraz uzatmak ve farklı görünmek istiyorsanız orta uzunlukta bir saç stiline bakmalısınız.

Bu önerilerle orta boy saçlarınızı dize getirebilirsiniz!

 

Orta Boy Saç Modelleri

Orta Boy Saç Modelleri

 

Bu, orta uzunlukta saç stillerinin en pratik ve şık stillerinden biridir. Yarım topuz modelindeki bu tarz, gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu görünüm için, saçın önünden iki kalın ipi geri getirin ve ardından arkasına yıpranmış bir topuz görünümü verin. Saç uçlarına saç yağı sürerek daha sağ

Orta Boy Yarım Topuz Saç Modeli

Orta Boy Yarım Topuz Saç Modeli

lıklı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

Örgüler, omuz uzunluğundaki saçları şekillendirebileceğiniz başka bir modeldir. Saç tutamlarını örerek farklı ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu saç modeli rahat ve havalı görünüyor. Herhangi bir acil durum olduğunda bu modelden daha iyi bir model düşünemiyoruz.

Örgü Saç Modeli

Örgü Saç Modeli

 

Orta boy saçla açmak istiyorsanız dalgalı saç modellerine bakmalısınız. Saç modelleri ve modellerin dalgalı saçlarını ortaya çıkarmak bu yıl çok popüler! Kırmızı halılardan sokak stillerine kadar her yerde dalgalı saçlar görebiliyoruz, bu da sizi eskisinden daha havalı gösterecek.

Dalgalı Saç Modeli

Dalgalı Saç Modeli

 

Klasik ve zarif saç stillerini seviyorsanız, bu saç modeli tam size göre! Saçınızın sadece uçlarını kıvırarak çok nazik ve asil görünebilirsiniz. Bu saç stilini özel günlerde veya sokak stilinde kullanabilirsiniz. Kahkül bu saç modeli ile harika görünüyor, size söyleyelim!

Orta Boy Saç modelleri

Saç Modelleri

 

Orta boy saçlarınızı topuz yapmayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz! Şaçlarını yanlardan kalın tutamlar bırak ve diğer kalan saçları ensende tokayla topla. Devamında ise bağladığın saçını tokanın arkasından geçirerek topuz olmasını sağlayabiliriz. Yaptığımız saç modelinde eğer isterseniz salaş  kullanmak içinde ufak tutamlar çıkarabilirsiniz.

Topuz Saç Yapımı

Topuz Saç Yapımı  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ