Pembe Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Pembe Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Fantastik bayan saç renklerinden biri olarak tanımlıyorum ben pembe rengini. Oldukça dişi, oldukça kadınsı bir renk pembe. Bilmiyorum belkide bu bir algıdır. Yani sadece Türkiyede pembe rengi kadınlara veya bayanlara daha çok yakıştığı düşünülüyordur.

 

Toz pembe saç rengi

Toz pembe saç rengi

 

Ama durum öyle değil, dünya kadınları da pembe rengini bir hayli benimsemişler ki, pembe rengi artık kadınların olmuş adeta.

Siyah dip pembe saç rengi

Siyah dip pembe saç rengi

 

Çok fazla pembe renk tonu var değerli takipçilerimiz. O yüzden bu tür riskli renkleri tutturmak için profesyonel bir isimden yardım almanızı tavsiye ederim. Anlaşılan O ki, pembe saç rengi için kalıcı boyalar değilde; pastel saç boyaları veya saç tebeşirleri daha etkili gibi geliyor bana.

 

Pastel saç boyaları saçlara zarar vermelerinin yanında çok başarılılar. Saç tebeşiri ise oldukça pratik ve temizliği kolay bir ürün. Ben olsam pembe gibi marjinal saç renklerinde, saç tebeşirlerini tercih ederim.

Seksi pembe saç rengi tonları

Seksi pembe saç rengi tonları

 

Özellikle saç dipleri siyah, pembe saçlara bayıldım. Pembe Ombre modelleri de bir harika. Erkekleri dinlendiren saç renkleri. Erkekleri büyüleyen bayan saç renkleri. Kadınları seksi yapan bayan saç renkleri. Kadınları sevimli gösteren saç renkleri. Kadınları şirin gösteren saç renkleri. Erkekleri hayal dünyasına salan saç renkleri.

 

Evet yanlış duymadınız, pembe rengi aynı zamanda da hayal dünyasının rengidir. Pembe hayaller kurmak, deyimi vardır mesela Türkçede. Hatat pembe rengi şarkılara bile konu olmuştur, rüyalar alemiyle alakalı. Model müzik grubunun, ”pembe mezarlık” şarkısını biliyorsunuzdur belki. ben çok severim bu şarkıyı. Neyse yine konumuzdan uzaklaşıyoruz gibi.

Canlı pembe saç rengi

Canlı pembe saç rengi

 

Pembe saç renginin kadınlara sağladığı özellikleri sıralamak gerekirse:

*Bayanları genç gösteren saç renklerinden birisidir Pembe saç rengi,

*Erkekleri rahatlatan bayan saç renkleri, Erkekleri dinlendiren bayan saç renkleri, Erkelere huzur veren bayan saç renkleri, Erkeleri mutlu eden bayan saç renklerinden birisidir pembe saç rengi,

*Bayanları masum gösteren bayan saç renklerinden birisidir, pembe saç rengi,

*Kadınları seksi yapan saç renklerinden birisidir, pembe saç rengi,

*Marjinal bayan saç renkleri, Marjinal kadın saç renklerinden birisidir pembe saç rengi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ