Resimli Saç Modelleri – Rob Ferrel

Resimli Saç Modelleri – Rob Ferrel

Rob the Original, San Antonio, Texas’tan bir sanatçı. Los Angeles’tan San Antonio’ya taşındıktan sonra, kendini sade bir berber hayal etmeyen bir sanatçı olmalıydı. Rob, the Original’ı çizdikten sonra, saç kesimlerine bakışımızı değiştirdik. Bir berberin ne yaptığı konusunda yeni bir düşünce tarzına öncülük etti. Rob, etrafımızdaki her şeyde sanatı görür ve yeteneklerinin onu ne kadar ileriye taşıyabileceğini görmek için sürekli olarak sınırları zorlar.

Tuz, ahşap lekesi ve hatta arabalardaki toz gibi şeylerden her gün portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Resimli saç modelleri

Resimli saç modelleri

Rob, The Original için çılgın bir yıl oldu. Daha önce hiç olmadığı kadar çok etkinlik rezervasyonu yapmak ve zanaatını genişletmek için, Rob’a saçlarını kestirmek için yeterince zamanları vardı. Rob, geçen yıl Çin Seddi ve Last Supper saç kesimi ile tekrar ağızları açık bıraktı. Bu sanatsal yolculuk devam ederken, en yeni modeller ile bizi izlemeye devam edin.

Resimli saç modelleri

Resimli saç modelleri

Rob The Originali anlatmak için yoğun bir yıl oldu. ESPN’nin Sports Center’ında onun tuz sanatı için yer aldıktan sonra, Rob farklı sanat ortamlarını patlatmaya devam ediyor. Dremel oyma fırçalarından ahşap leke parçalarına kadar portföy genişlemeye devam ediyor.

Resimli saç modelleri

Resimli saç modelleri

Rob The Original güncellemesinden bu yana çılgın bir sanatsal yolculuk oldu. Birçok insan saçları nasıl O hale getirdiğini soruyor ve O’da hayranlarına, sanatının berberlikten önce geldiğini hatırlatıyor. Böylece Rob portföyünü genişletmeye karar verdi. Pizzadan tuza kadar her şeyde sanat görür. Rob ayrıca, The Entertainer’ın Kuaför Savaşı’nda kendisini buldu ve burada LeBron James’in kişisel berberi de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından en iyi berberlerle mücadele etti. Fakat Bay Original tüm deneyimlerinden oldukça memnun kaldı. Bütün bunlar olurken, Rob, babyliss Pro ekibi ile herkese kesim araçlarını göstererek ve saçlarını bir sonraki seviyeye taşıyarak, dünyayı dolaşmaya devam ediyor.

Resimli saç modelleri

Resimli saç modelleri

Son zamanlarda Rob The Original hayranları gösteriyor ki, O sadece bir berber değil; daha çok bir sanatçı ve aynı zamanda berberdi. Arabası son zamanlarda oldukça kirli görünüyordu, ama bir çocuk sahibi olmak yerine sırtında “yıka” yazarak kendi lezzetini eklemeye karar verdi. Böylece “Toz Sanatı” doğdu. Kim Kardashian’dan Tupac Rob’a, insanların sadece bir pencere üzerinde kirlendiğine inandıkları birçok toz projesini ele aldı.

Resimli saç modelleri

Resimli saç modelleri

Rob The Original, Babyliss Pro berber araçlarının gururlu bir kullanıcısıdır ve hatta şirketin kendi özellikli çizgisine sahiptir. Original FX Trimmer ve BRTO5586 fön makinesi, Rob’in imza araçlarıdır.

Rob’s Original’ın berber dükkanı, 910 SE Askeri Drive’da San Antonio, Teksas’ın güney tarafındaki PicaPica Plaza alışveriş merkezinin içinde yer almaktadır. Burası Rob’in ana berber evi olmasa da zaman zaman gelebilir. Buradaki çalışanlar, en ateşli saç kesimlerinden birine sahip olmak istiyorsanız, içeri girmek için tereddüt etmeyin.

Resimli saç modelleri

Resimli saç modelleri

BU YETENEKLERİNİZİ GÖSTERMEK İÇİN FIRSATINIZDIR! Canlı Saç Stilleri, canlı sanat! fades, örgüler, saç tasarımları, kozmetik saç modelleri, tuz sanatı, vücut boyama, müzik, içecekler ve daha fazlası. Şimdi RobtheOriginalColors@gmail.com adresinden kaydolun İsminizi, iletişim numaranızı ve uzmanlığınızı bana e-posta ile gönderin.

ROBTHEORIGINALMGMT@GMAIL.COM

http://www.robtheoriginal.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Elanur dedi ki:

    sitede ciddi emek var güzel faydalı bir site konular güzel…Tebrikler

BİR YORUM YAZ