Saç Modelleri ve Renkleri

Saç Renkleri Kataloğu ve Gri Kumral

Saç Renkleri Kataloğu ve Gri Kumral

Saç Renkleri Kataloğu ve İsimlerini ve Ayrıca Gri Kumral Saç Renginden Diğer Adı ile Bebek Kumralı Saç Renginden Bu Makalemizde Saçlarını Boyamayı Seven Kadınlar için Paylaşacağız.

Dünyaca ünlü Koleston markasının harika renkleri serisinin tüm saç renkleri kataloğunu aşağıda verdik.

Koleston harika renkleri iki farklı şekilde fotoğrafladık, bu saç renklerini daha iyi ve net görmeniz açısından önemliydi. Işık yansımaları saç renklerini farklı göstermekte.

Koleston çok kaliteli saç boyaları üretmesiyle tanınan bir markadır. Ediniğimiz tecrübelerden doalyı diyebilirz ki Koleston özel olarak kızıl saç rengi tonlarında ustalaşmıştır. Kızıl saç rengi boyalarını kullandığınızda çok güzel olumlu geri dönüşler alırsınız. Kızıl renklerin yanısıra, piyasadaki tüm saç renklerini bu markada çok rahat bulabilirsiniz. Aşağıda koleston ile boyamasını bizzat yaptığımız saç boyası numaralarını ve isimleri ile birlikte veriyoruz.

 

Kolestonun perfect serisini saç boyası numarası olarak önerdiğimiz numaralar; 7.77 ve 6.77 ve 6.71. ve 7.72 ve 6.7 ve 8.7 dir. Yine Koleston perfecte diğer önereceğimiz boya numaraları 55.46, 66.46 ,77.46 dır. Diğer numaralar 8.43, 7.4, 6.4 dür. 7.11,8.11,9.11 numaraları da tavsiye ettiğimiz boya numaraları arasındadır. Bu yukarıda verdiğimiz numaralar en çok kullanılan saç renklerine aittir. Katalogdan numaralara karşılık gelen renklere bakabilirsiniz. Resimleri daha iyi görebilmek isteyenler galeride resimleri tek tek bilgisayarlarına kaydedebilirler veya konunun en aşağısında resimleri büyük olarak ekledik. En kolay olacak şekilde aşağıya PDF olarak ekledik.

 

 

Son dönemlerde 2018 saç rengi modasından kumral-gri saç rengi hakkında bilgi verecek olursak; Öncelikle bu saç rengi çok çok yeni ve yapılması inanın çok zor. Yani mutlaka bir uzman kuaförden destek alınız.

Saçlarımızı nasıl Gri Kumral saç rengi Yaparız?

Saçlarımızı gri yapmak için öncelikle saçların tamamını platin sarısı rengine getirmemiz gerekiyor. Daha sonra kül-grisi bir saç boyasıyla saçlarımızı boyama işlemi yapıyoruz. Kül grisi boya numarası 9.2 veyahut Kolestonun harika serisindeki 9.11 veya 8.11 boya numarasını seçebilirsiniz. Bu saç renginin diğer bir adıda bebek-kumralı olarak geçer. 8.1, 7.2 saç boya numaraları ile saçlarınıza kullanırsanız renkler daha canlı olacaktır. Kadınlardan dore rengi tonu sevmeyenlerin kullanacağı boya numaralarınıda yazıyorum 7.11 ve 8.11 i sziler için öneriyoruz.

 

Koleston Saç Renkleri Kataloğu ve İsimleri;

Saç Rengi İsimleri ve 2018 Katalogları

Saç Rengi İsimleri ve 2018 Katalogları

 

Saç Rengi Katalogları 2018

Saç Rengi Katalogları 

 

2018 Saç Rengi Tonları Ful Katalog

Saç Rengi Tonları Ful Katalog

 

2018 Saç Rengi Katalogları ve İsimleri

Saç Rengi Katalogları ve İsimleri

 

Koelston Harika Serisi Saç Renkleri Katalogu

Koelston Harika Serisi Saç Renkleri Katalogu

Koelston Harika Serisi Saç Renkleri Katalogu

Koelston Harika Serisi Saç Renkleri Katalogu

Koelston Harika Serisi Saç Renkleri Katalogu

Koelston Harika Serisi Saç Renkleri Katalogu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ozlem dedi ki:

    Merhaba saçlarımın uçları sarı ama dilerim koyu ve saç rengim kahve tonu bu rengi dilerim orantılı açıp hangi dip boyası ile yapabilirim uçlarına farklı renk uygulama gerekirmiş acaba

  2. Birol Karalı dedi ki:

    Hiç bir sıkıntı yok. yani saç uçlarına farklı bir renk uygulamanıza gerek yok bence. Kahve saçlar ve uçları sarı renk oldukça çekici bir renk kombini oluşturmuş.

BİR YORUM YAZ