Saç Uçları Kıvırcık Trend Saç Modelleri

Saç uçları kıvırcık saç modelleri

Saç uçları kıvırcık saç modelleri

Değerli Hanımefendiler, 2018 yılının hiç beklenmedik bir saç modeli ile tanıştıracağım sizleri bu gün. Son günlerde özellikle sokaklarda çokça rastladığım bir saç modeli dikkatimi çekmeyi başardı. Saç diplerinden dalgalı olarak başlayan saç telleri, saç uçlarına doğru kıvırcığa dönüşüyor. Veya sadece saç uçlarının kıvırcık olduğunu düşünün. Anlayacağınız üzere ”saç uçları kıvırcık” olan bu saç modeli iki saç modelini bir arada barındırmaktadır.

Uçları kıvırcık saç modeli

Uçları kıvırcık saç modeli

Benim bir moda yazarı olarak sokaklarda ve gerçekten hayatta en çok gördüğüm saç modeli, dalgalı ve saç uçları kıvırcık olan modeller. Özellikle kumral veya sarışın bayanlara çok yakışmaktadır. Çoğunlukla bu saç modelini çocuklarda gördüğümü de söylemeden geçemeyeceğim. Sarışın veya kumral çocuklara, saç uçları kıvırcık bu saç modeli çok yakışmaktadır. Gördüğüm bu fotolarıda buradan paylaşmak isterdim fakat, son zamanlarda Türkiyede yaşanan çocuk tacizleri ve cinayetlerinden ötürü, kimseye böyle bir teklifte bulunmaya cesaret edemiyorum. Gönül isterdi ki, en başarılı ve gerçek örneklerini siz değerli okurlarımızla paylaşmak fakat ülkenin gerçekleri buna müsaade etmiyor.

Üç model içeren saç modelleri

Üç model içeren saç modelleri

Hal böyle olunca bahsettiğim saç modelini, Google görsellerinden araştırıp yayınlayacağım. İnşaallah bahsettiğim bu saç modelini temsil eden çok güzel örnekler bulabilirim. Bu saç modeli ile alakalı yabancı kaynaklarda da araştırma yapacağım. Saç uçları kıvırcık saç modelleri ikiz kardeşlere de çok yakışmaktadır. İkiz kardeşlere yakışan saç modellerinden birisi de ”saç uçları kıvırcık saç modelleri”dir. Saçlarınızı bir de sarışın veya kumral yaparsanız, emin olun bu saç modelinizle çok konuşulacaksınız. Saç uçları kıvırcık saçlar için en ideal saç rengi Başak rengi sarı saçlardır. Saç diplerinden dalga ile başlayan saçlar, saç uçlarına doğru kıvırcığa dönüşmektedirler. Hal böyle olunca, bu saç modelinin iki saç modelini aynı anda barındırdığını da söyleye biliriz. Veya şöyle hayal edin: saç diplerinden düz çıkan saçlar sonra dalgaya daha sonra da kıvırcığa dönüşmektedir. Eğer saç modelinizi böyle istiyorsanız, bu sefer de saçlarınız 3 farklı saç modelini barındırmış olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ