Seçmece Rihanna Saç Modelleri

Seçmece Rihanna Saç Modelleri

Amerika Karayipler, Barbados adasında dünyaya gözlerini açmıştır. Robyn Rihanna Fenty, daha 16 yaşındayken, 2005 yılında Def Jam kayıtlarıyla imzalanan ve dünyada iki milyondan fazla satan ilk albümü Music of The Sun‘u piyasaya sundu .

 

“Elmas”, “Şaşkın”, “Şemsiye”, “Disturbia”, “Bir Yay” ve “Aşkı Bulduk” isimli albümleri ve bir dizi hit şarkı ile müzik sevenlerden kopmadı. Müthiş derecede sinirli görüntüsü ile küresel bir pop yıldızı olan Rihanna, MTV ve Grammy ödülleri de dahil olmak üzere birçok kuruluş tarafından ödüle layık görülmüştür.

 

Rihanna Hakkında – Rihanna Kimdir ? Rihanna Biyografi

Rihanna oldukça zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Toplamda üç kardeştirler ve evin en büyük çocuğudur. Babasının alkol ve kokain bağımlılığı yüzünden, Rihanna 14 yaşında iken anne ve baba boşanırlar. Rihanna çocukluk yıllarında bir kaç sene, şiddetli baş ağrıları ile mücadele etmiş ve bu durumu anormal gözükmemek için kimseye söylememiş.

 

Ergenlik döneminde yaşadığı kötü hayat Onu şarkı söylemeye yönlendirir ve 15 yaşında iken, iki kız arkadaşı ile müzik yapımcısı Evan Rodgers’la birlikte seçmelere katıldılar. Bu seçmelerin arkasından Amerikaya taşınır Rihanna ve giderken Barbados a dönüp bakmaz bile.

 

Cinsel açıdan vahşi stili ve kışkırtıcı görüntüsüyle tanınan Rihanna, Haziran 2014’te Amerika Moda Tasarımcıları Odası ödül töreni için giydiği elbise magazin manşetlerinden düşmedi. O gece şu şekilde bir açıklama yaptı Rihanna, moda hakkında: “Moda her zaman savunma mekanizmam olmuştur “diye belirtti. Rihanna, moda için bazı kuralların bulunduğunu kabul etti, ancak “kuralların kırılması gerektiği” ni savundu. Oyunculuk çalışmalarında da yer almıştır, Rihanna.

Rihanna kendi markası olan, Rihanna Parfümleriyle de kozmetik sektörüne girmiştir. ”RiRi By Rihanna” markasıyla: parfüm, vücut spreyi, rollerball gibi kozmetik ürün üreten ve satan bir markaya sahiptir.

 

Rihanna Kişisel Bilgiler

Rihanna doğum tarihi : 20.02.1988

Rihanna yaş : 29

Rihanna burcu : Balık burcu ünlü yabancı bayanlar

Rihanna nereli : ABD

Rihanna boy : 1,73 cm

Rihanna kilo : 55 kg. 2017 tarihinde, Barstool Sports isimli spor blogunun yazarlarından biri olan ”Chris Spagnuolo”, ‘Rihanna şişman olmayı yeni bir trende mi dönüştürecek?’ başlıklı bir yazı ile Sumo güreşçilerine benzeterek, eleştiride bulunmuştu. Yani Rhannanın 2017 ve 2018 d ciddi kilo sorunları yaşadığını bilmekteyiz.

Rihanna saç rengi : Siyah

Rihanna göz rengi : Yeşil – Ela

Rihanna sevgilisi :  Chris Brown, Matt Kemp, Suudi işadamı Hassan Jameel

 

Rihanna Youtube İçin Tıklayınız !

Rihanna Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Rihanna Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

Rihanna İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ