Şekilli Bayan Saç Modelleri – Vusala Said Eyyup Qizi

Şekilli Bayan Saç Modelleri – Vusala Said Eyyup Qizi

Sevgili Bayanlar bu makalemizde, Kardeş ülke Azerbaycanın ünlü Bayan Sunucularından Vusala Hanımın saç modellerini işleyeceğiz. Vusala Hanım, dünyada ki saç trendlerini yakından takip eden bir isim. Ülkesinde, özellikle saç konusunda moda oluşturabilecek ”stil ikonlarından” birisidir. Bir moda yazarı olarak kesinlikle abartmıyorum. Konu şekilli saçlar veya skrillex saçlar ise, bu saç modası, başlı başına cesaret gerektiren bir konu.

Öğrendiğimiz kadarıyla Vusala Hanım bu sefer saç modeli konusunda ki kararında, yeni başladığı bir projeden gelen çağrıya cevap vermiş. Yeni başladığı proje de: Vusala Hanıma ”İmaj değişikliğine gidebilirsin” tavsiyesi üzerine, Vusala Hanım, şu anda saç trendi olarak kabul edilen şaç modası: Şekilli ve skrillex saçlara yönelmiş. Tercih ettiği saç şekili de çok başarılı olmuş.

Şekilli ve skrillex saç modelleri, çok riskli bayan saç modelleri arasındadır. Şöyle ki, gerçek anlamda güzel değilseniz, sakın bu saç modellerini denemeyiniz. Bu tür iddalı saç modelleri adeta güzel Bayanların ”Jubile saç modelleri” dir. Yani en uç modellerde bile güzel olduklarını ispatladıkları saç modelleridir. Dolayısıyla şekilli bir yüz hattınız ve kafa tasınız yoksa, bu modelleri sakın denemeyin. Unutmayın ki, bu tür saç modellerini uygulama konusunda çok ünlü isimler bile temkinli davranıyorlar.

Skrillex Saç Ne Demek: Başın bir tarafı kazıtılarak veya sık örgülerle inceltilerek yapılan saç modelidir. Kazıtma işlemi riskli olduğu için, bazı ünlü isimler sık saç örgülerini kullanarak da skrillex saç modeli elde etmeye çalışmaktadırlar. Bu saç modasının en büyük temsilcisi, ünlü şarkıcı Rihanna dır.

Şekilli Saç Ne Demek : Şekilli saç, başın bir bölgesinin veya tamamının bir şekil, desen veya figür oluşturacak şekilde, bir anlam bütünlüğü sağlamasıdır. Yani bu şekil geometrik bir şekilde olabilir, siyasi bir amblemde olabilir, bir çiçek deseni veya yaprak da olabilir.

Vusala Said Eyyup Qizi Saç Modelleri Resim Galerisi – 2018 Vusala Said Eyyup Qizi Saç Modelleri – Şekilli ve Skrillex Saç Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ