Sen Anlat Karadeniz, Asiye Kaleli Saç Modelleri

Sen Anlat Karadeniz, Asiye Kaleli Saç Modelleri

Sen Anlat Karadeniz, Asiye Kaleli Kimdir ?

Öykü Gürman, 4 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Berk Gürman isminde erkek ikiz kardeşi vardır. Öykü Gürman, flamenco ve Türk pop şarkıcısıdır. 2007 senesinde ikiz kardeşiyle birlikte ”Berk” isimli müzik grubu kurmuşlardır. Grup, 2010 senesinde kardeşlerin kararıyla sona ermiştir. Müzik eğitimine çok küçük yaşta başladı. İlkokulu Özel Efdal Ana ve İlkokulunda bitiren Öykü Gürman, ortaokulu ”İstek Vakfı Acıbadem Lisesi”nde başarıyla bitirdi. 1997 senesine geldiğimizde ise, Pera Güzel Sanatlar Lisesinin sınavlarını kazanarak eğitim – öğretimine burada devam etti. Cihat Aşkın Beyden özel keman dersleri aldı. 2001 senesinde Pera Güzel Sanatlar Lisesinden başarıyla mezun oldu. Eğitimi boyunca, gerek keman gerekse solist olarak okul konserlerinde aktif olarak görevler aldı. 2001 senesinde ”İstanbul Teknik Ünv. Türk Musikisi Devlet Konservatuarı”nı kazanarak müzik eğitimine şan ve keman dersleri alarak devam etme kararı aldı.

Öykü Gürman resimleri

Öykü Gürman foto

2007 senesinde İkiz kardeşi ile birlikte kendilerinin seslendirdikleri ve çaldıkları “Evlerinin Önü Boyalı Direk” şarkısının videosunu; video paylaşım sitesi YouTube’da yayınladıktan sonra milyonlarca insan tarafından beğenilmiş ve tıklanma rekoru kırmışlardır.

Sen Anlat Karadeniz, Asiyenin Dizideki karakteri: Mustafa’nın “Oy Asiyem” karısı 29 yaşındadır ve Kalelilerin şimdilik tek gelinidir. Zamanında köyün en güzel kızıymış, havası hala yerindedir. Tam anlamıyla bir Karadeniz kadını. Kimi zaman Karadeniz’in yeşil dağları kadar anaç, Kimi zaman Karadeniz’in dalgaları kadar hırçındır. Sevdi mi kedi gibi mırlar, Kızdı mı kaplan gibi hırlar. Yaşantısında dimdik durur, ayağını yere sert basar, kocasına geldiğinde ise cilveler yaparak yumuşar. Aynı zamanda patavatsız, müsrif, merhametli, dırdırcı, samimi, kıskanç, gelenek sallamaz ve özgüveni çok yüksektir. Kindar, kendisine yapılan yanlışı hayatta affetmez. Çok kolay gaza gelir ve yanlış yaptığını kolay kolay kabullenemez. Kıymetini bilmeyeni şart olsun gebertir. Mustafa yı deliler gibi seviyor, onların kızlarına ve mutluluğuna nazar değmesin, en başta kaynanası ve düşmanları çatlasın.

Sen Anlat Karadeniz Müzikleri – Öykü Gürman Kül Oldum Şarkısı Uzun Versiyon için Tıklayınız !

Öykü Gürman Kişisel Bilgiler

Öykü Gürman doğum tarihi : 4 Ağustos 1982

Öykü Gürman yaş : 35

Öykü Gürman burcu : Aslan burcu güzel bayanlar.

Öykü Gürman nereli : İstanbul

Öykü Gürman boy : 1,69 cm.

Öykü Gürman kilo : 52 kg.

Öykü Gürman saç rengi : Kahverengi

Öykü Gürman göz rengi : Kahverengi

Öykü Gürman sevgilisi : reklamcı Fatih İçmeli

Öykü Gürman eş – Öykü Gürman evlimi : (e. 2015–2016) Yavuz Bingöl 

Öykü Gürman İnstagram Hesabı için Tıklayınız !

Öykü Gürman Facebook Hesabı için Tıklayınız !

Öykü Gürman Twitter Hesabı için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ