Sen Anlat Karadeniz, Nefes Zorlu Saç Modelleri

Sen Anlat Karadeniz, Nefes Zorlu Saç Modelleri

SEN ANLAT KARADENİZ in KONUSU

Tahir ve Nefisenin imkansız aşkını konu alan dizi filmde: geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden çocuğuyla birlikte kaçıp Karadeniz’e sığınan Nefes’le; O’na kol kanat gerdiği için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in hikayesi konu ediliyor.

Dizinin yönetmeni Emre Kabakuşak, Osman ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz  üstleniyor. Sinan Tuzcu, Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Öykü Gürman ve Gözde Kansu nun yer aldığı zengin oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Nefes Zorlu nun Dizideki Karakterinin Özellikleri  (İrem Helvacıoğlu)

24 yaşına kadar, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç ve güzel bir kadın. Annesi onu doğururken Rahmetli olmuş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat’a para karşılığı satılmış. 17 yaşındayken Yiğit’i doğurmuş. O zamandan bu yana, oğluyla birlikte hapsedildiği evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Birçok kere oğlunu alıp kaçmış ve defalarca bulunup geri getirilmiş. Evden kaçtığı her seferinde, dayak yemiş ve her seferinde işkence edilmesine rağmen direniyor ”İrem.” Fazlasıyla dayanıklı ve güçlü bir annedir. Acısını saklayan, inatçı, başı dik Asi bir kadındır.

SEN ANLAT KARADENİZ SEYRETMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

İrem Helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu Hakkında  – İrem Helvacıoğlu Biyografiİrem Helvacıoğlu Kimdir ?

Almanya’da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu, uzun yıllar Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye göç etmişlerdir ve aslen Ankaralıdır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde, Konservatuvar eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimini tamamlamasının ardından, oyunculuğa ilk adımı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizi ile atmıştır. Buradaki performansından ötürü fazlasıyla beğenilen güzel oyuncu ardından Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları, Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde de görev aldı. Helvacıoğlu, 2016 senesinde No: 309 dizi filminde ”Pelin Su” karakteri ile izleyicilerle buluşmuştur. İrem Helvacıoğlu, bu günlerde, ATV ekranlarının iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz de ”Nefes” karakterine hayat veriyor.

Sen Anlat Karadeniz, Nefes Zorlu Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz, Nefes Zorlu Kimdir?

İrem Helvacıoğlu Kişisel Bilgiler

İrem Helvacıoğlu doğum tarihi : 2 Şubat 1990

İrem Helvacıoğlu yaş : 28

İrem Helvacıoğlu burcu : Kova burcu güzel kızlar.

İrem Helvacıoğlu nereli : Ankara

İrem Helvacıoğlu boy : 1.70 cm.

İrem Helvacıoğlu kilo : 55 kg.

İrem Helvacıoğlu saç rengi : Kumral

İrem Helvacıoğlu göz rengi : Yeşil

İrem Helvacıoğlu sevgilisi : Yok veya bilinmiyor.

İrem Helvacıoğlu saç rengi

İrem Helvacıoğlu saç rengi

İrem Helvacıoğlu saç modeli

İrem Helvacıoğlu saç modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nergiz turhan dedi ki:

    tebrikler site çok güzel sürekli günceli takip ediyor..

BİR YORUM YAZ