Şevval Sam Saç Modelleri

Şevval Sam Saç Modelleri

Şevval Sam Hakkında – Şevval Sam Biyografi – Şevval Sam Kimdir ?

 

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ”Yasak Elma” dizisinde Ender Argun u canlandıran Şevval Sam, oyunculuğu ile büyük bir beğeni kazandı. Yasak Elma Ender kimdir? Yasak Elma Enderin gerçek ismi nedir? Yasak Elma bölümlerini seyretmek için Tıklayınız !

Şevval Sam Foto

Şevval Sam Foto

İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Babası Selim Sam, Annesi Şarkıcı Leman Sam’dır. Şehnaz Sam isminde, kendinden iki yaş büyük ablası vardır. Anne ve babası O’daha altı yaşındayken ayrılmıştır. Temel eğitimini, Etiler’deki Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulunda okudu.

Zincirlikuyu İnşaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi Restorasyon bölümünden mezun olduktan sonra, Lisans eğitimini –  Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünde başarıyla bitirdi.

 

Şevval Sam 14 yaşında, okul gazetesi için, fanatik bir Beşiktaşlı olarak, Metin Tekin’le röportaj yapmaya gider. Metin röportajdaki bir soru üzerine evlenmeyi düşünmediğini açıklar. Röportajdan sonra, Şevval onu yemeğe davet eder. Metin de cevap olarak: ‘büyü de öyle gidelim’ der. 3 yıl sonra, flört ve ardından evlilik gerçekleşince ‘‘büyük lokma ye, büyük söz konuşma’’ atasözü bir kez daha kanıtlanmış olur.

1993 – 1998 seneleri arasında televizyon ekranlarında yayınlanan “Süper Baba” isimli dizideki Deniz ”Derya” rolüyle büyük beğeni topladı.

Şevval Sam Fotoları

Şevval Sam Fotoları

Şevval Sam 2006 senesinde çıkarttığı “Sek” isimli stüdyo albümüyle, müzik kariyerine adım attı. 2007 senesinde “İstanbul’s Secrets” isimli ikinci albümünü çıkardı. 2008 senesinde “Karadeniz” isimli 3. stüdyo albümünü çıkardı. Şevval Sam bu albümünde 16 Karadeniz türküsünü kendine özgü bir makamda yorumladı.

 

Şevval Sam, 2010 yılında 70’lerin arabesk şarkılarını, kendi üslubuyla yorumladığı “Has Arabesk” albümünü çıkardı. Arabesk müziğinin yapısına uygun olarak hiçbir elektronik enstrümanın kullanılmadığı albümde: Gülden Karaböcek, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses ve Esengül’e kadar dönemim ikon haline gelmiş arabesk sanatçıların, arabesk tarihinde iz bırakmış şarkılarına yer vermiştir.

Birçok dizide rol alan Şevval Sam, ayrıca ünlü markalarında reklam yüzü olmuştur.

Şevval Sam 1993 yılında, Beşiktaş’ın Sarı Fırtına lakaplı efsane eski futbolcusu Metin Tekin ile dünya evine girdi. 1999 senesinde boşandı. Bu evliliğinden Tarık Emir isimli bir oğlu vardır.

 

2013 senesinin Ağustos ayında, 2 yıllık bir ön hazırlığın ürünü olan “Tango” albümünde, Türkiye ve dünyadan harmanlanan modern ve klasik Tango’ların yanı sıra yeni bestelere de yer verir. Carlos Gardel’in “Por Una Cabeza” ve Astor Piazzola’nın “Libertango” ve gibi klasikleşen eserlerini Türkçe olarak yeniden yorumlar. “Tango” albümünde ki keman sololar ise büyük keman virtüözü, Cihat Aşkın’ın çalışmalarıdır.

Şevval Sam saç modelleri

Şevval Sam saç modelleri

Şevval Sam Kişisel Bilgiler

Şevval Sam doğum tarihi : 11 Kasım 1973

Şevval Sam yaş : 44 yaşındadır.

Şevval Sam burcu : Akrep burcu ünlü Bayanlar.

Şevval Sam nereli : İstanbul.

Şevval Sam boy : 1,65 cm.

Şevval Sam kilo : 59 kg.

Şevval Sam saç rengi : Koyu Kahve

Şevval Sam göz rengi : Kahverengi

Şevval Sam sevgilisi : bilinmiyor.

Şevval Sam evlimi : Metin Tekin (e. 1993–2000)

Şevval Samın çocuğu varmı : Tarık Emir. (d.1997)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sevgi dedi ki:

    Güzel paylaşım olmuş elinize sağlık

  2. Birol Karalı dedi ki:

    Teşekkür ederim Sevgi Hanım.

BİR YORUM YAZ