Saç Modelleri ve Renkleri

Sıla Saç Modelleri

Sıla Saç Modelleri

Sıla Biyografi – Sıla Hakkında – Sıla Kimdir ?

Acıpayam – Denizlide dünyaya gözlerini açan Sıla Gençoğlu, Türk şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. İlkokul eğitimini Denizli’de tamamlayan Sıla, lise eğitimini ananesinin yanında İzmir’de tamamlamıştır. Eğitimi için İzmirden sonra İstanbula taşınmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesin de, Konservatuar dahilinde ki Caz bölümü mezunudur. Müzik çalışmalarına ilk olarak İzmir ”Özel Tevfik Fikret Lisesi”nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında solist ve korist olarak görev aldı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile ses ve şan eğitimi üzerine özel ders almıştır.

Seksi perma saç modelleri

Seksi perma saç modelleri

Sıla’nın zaman içinde yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri Kenan Doğulu, Ferhat Göçer ve Emel Müftüoğlu gibi değerli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşumuna imkan sağladı. Halk kitleleri onu ilk kez, Sezen Aksu ile yaptıkları ve “Sıla” dizisinin şarkısı olan ortak besteleri “Sıla / Töre” sayesinde tanışmıştır. Sıla’nın hemen ardından ‘Yaban Gülü’ dizi filminin jenerik müziğini yapmıştır.

Yeni Ay adını verdiği iki disklik albümü Şubat 2014’te piyasaya sürdü ve albümün satış rakamı yıl sonunda 158 binin üzerine çıkınca, 2014 senesinde Türkiye’nin dijital ve fiziki olarak en çok satan çalışması oldu. Bu albümü sayesinde şarkıları bir çok Müzik kanalındaki listelerde aylarca bir numarada kalmış, En İyi Albüm ödülü, En İyi Kadın Sanatçı ve Radyolarda Şarkıları En Çok Çalınan Sanatçı ödüllerine de layık görülmüştür.

Sıla, Coca Cola gibi büyük markalarında reklam yüzü olamayı başarmıştır. GQ Türkiye tarafından Yılın Kadını olarak seçilmiş ve büyük bir üne kavuşmuştur.

Şarkıcı Sılanın saç modelleri

Şarkıcı Sılanın saç modelleri

Demokrasi Mitingine ‘Şov’ diyen Şarkıcı Sıla’dan açıklama

Cumhuriyet tarihinin en büyük organizasyonuna sahne olan ”7 Ağustos Demokrasi ve Şehitler mitingine” katılmayacağım ‘Böyle bir şovun içinde olmayacağım’ gibi ifadeleri nedeniyle büyük eleştiriler alan Sıla: sözlerinin arkasında olduğunu, ‘Demokrasi demiyor muyuz! Ben de sözlerimin arkasındayım. Yanlış tarafa çekenler oldu’ diyerek kendini savundu.

Sıla, aynı zamanda Gezi Parkı eylemlerinin en büyük destekçisi olarak biliniyordu ve ‘konserden sonra Gezi’de buluşalım‘ gibi çağrılarla da bu eyleme destek vermiştir.

Sıla Gençoğlu saç modelleri

Sıla Gençoğlu saç modelleri

Sıla Kişisel Bilgiler

Sıla doğum tarihi : 17.06.1980

Sıla yaş : 37

Sılanın burcu : İkizler burcu başarılı kadınlar

Sıla nereli : Denizli

Sıla saç rengi : Kahverengi

Sıla göz rengi : Ela – Yeşil

Sıla boy : 1,69 cm

Sıla kilo : 59 kg

Sılanın sevgilisi : Ergin Turunç. 2018 Ahmet Kural

Sıla İnstagram hesabı için Tıklayınız !

Sıla Twitter hesabı için Tıklayınız !

Sıla Facebook hesabı için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ