Saç Modelleri ve Renkleri

Siyah Saça Karamel Balyaj Evde Nasıl Yapılır?

Siyah Saça Karamel Balyaj Evde Nasıl Yapılır?

Balyaj attırma akımına yeni eklenen trendlerden biri olarak siyah saça karamel balyaj modası, gün geçtikçe daha da popülerleşit hale geldi. Karamel saç rengine özenen fakat saçlarının tümünü karamele boyamaya cesaret edemeyen koyu renk saçlı kadınlar, siyah saçlarına karamel balyaj attırarak, karamel renginin ışıltısından nasiplerini almaya çalışıyorlar.

 

Karamel rengi tüm saç renkleri arasında 6. sırada tercih edilen , ağız sulandırıcı tatta şahane bir saç rengidir ve bu da karamel balyaj uygulamasını oldukça cazip kılan bir özelliktir. Saçlarınızın tümünü karamel yapmadan, sadece renk vurguları ile bu lezzetli görünüme sahip olmak istiyorsanız, siz de saç uçlarınıza yaptıracağınız karamel ombre ya da balyaj sayesinde dilediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Karamel saç rengi nasıl bir renktir diye soracak olursanız, çok geniş bir ton yelpazesine sahip olan karamel saçların bu da onları vurgulamalar, downlights ve daldırma boyaları için mükemmel bir tercih yapar. Neyse ki, bu tatlı palet, nötr / serin bejlerden ve yumuşak kremsi tonlardan zengin mandalina ve koyu kahverengi şekerlere kadar çok çeşitli renk tonlarını kapsar. Kelimenin tam anlamıyla her saç rengi bir karamel popunu alabilir.

 

Ayrıca, vurgularınızın doygunluğunu değiştirebilir, çok hassas ve incelikli, ya da tam tersi, canlı ve farklı olur. Şu an için kilitleriniz için ne tür bir gurme tedavisi edeceğinizi hayal etmek zor olsa da, aşağıdaki ilgi çekici örneklere baktıktan sonra karamelin saç ilhamıyla ilgili daha iyi bir fikre sahip olacaksınız. İşte en iyi “karamelize” görünümlü 60 fotoğraf galerisi: hoş geldiniz!

Karamel Balyaj Evde Nasıl Yapılır

 

Karamel, orta kahverengi veya sarışın tabanı vurgular; bunun sonucunda, sofistike ve seçkin bir saç rengi sağlayan birkaç hoş tonunun yumuşak akışını sunar. Ünlüler arasında bu tekniğin yüksek talebi tüm kayıtların başında ve bu kesinlikle mantıklı. Her şeyden önce, karamel vurguları evrensel olarak gurur vericidir: herhangi bir saç türüne, uzunluğuna uygundur ve hem sarışınlarda hem de esmerlerde kullanılabilir. İkincisi, önemli noktalar, kilidinizin sağlığını etkilemeyecek daha az agresif bir boyadır. Ve en önemlisi de en son olarak, karamel vurguları çok güzel!

Instagram ve ünlü görüntüleri ile yaptığımız inceleme, karamel vurgulamalarının sunduğu inanılmaz renk çeşitliliklerinde rulmanlarınızı almanıza yardımcı olacaktır. Kesinlikle, burada bir sürü taze fikir bulacaksınız, bu yüzden doğrudan noktaya geçelim.

 

Siyah Saça Karamel, İlham Veriyor

Ünlüler başarıyla sarkıyor ve karamel, son mevsimlerin birkaçıyla birlikte vurgulanıyor ancak çoğu saç rengi ve cilt tonlamaları için ultra-gülümsüyor, büyük talep görüyor. Sazlarınızı “karamelize” olarak hayal ediyorsanız ödünç almanız gereken birkaç fikir var.

– Kahverengi sarışın ya da sarışın kahverengi olan “Bronde” ya da “sağlam” görünüm genellikle vurgularınıza karamelli tonları kattığınızda elde edilir.

– Koyu kahverengi saçların hafifçe patlayan mandalina vurguları, güzel esmer kilitlerinize boyut ve gelişmiş hareket hissi katacaktır.

– Kahverengimsi kahverengimsi baharatların bir tutamını saçlarına eklemek isteyen sarışınlar, karamel ve tarçın süslemeleri ile harika görünürler. Tonların daha cesur karışımları daha dramatik ve göz alıcı görünüyor.

– Kahverengi veya ela göz renginin vurgulanması söz konusu olduğunda, vurgulamadaki karamel tonları harika.

 

– Tepedeki vurgularınızı tacıyla başlatmamayı seçerseniz yeniden büyüme bir sorun oluşturmaz ve bir salona yapılan ziyaretler arasında harika kilitlerinizi korumak konusunda daha az sorun yaşarsınız. Ayrıca, rastgele yerleştirilmiş önemli parçalar, belirgin veya ince oldukları halde, trend halindedir.

– Doğal saç kesinlikle bir hazinedir, birçok doğallık odaklı kız bu günleri korumaya çalışıyor. Herhangi bir boyama deneyine kesinlikle karşı çıkıyorsanız, en azından ince kahverengi şeritlerin serpilerek kahverengi süslemelerini canlandırabilirsiniz.

– Bir karamel kaplamalı uçlar ve kenarlar, orta boy sarışın ve orta koyu kahverengi saç temelleri için mükemmel bir genel fikirdir. Dikişsiz bir görünüm bu stillerde harika görünüyor.

– Güneşlikler olarak adlandırılan ombre görünümünde daha az aşırı ve sert ton rengi, günümüzde sıcak bir eğilimdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ