Skrillex Saç Modelleri ve Modası Resimleri

Skrillex Saç Modelleri ve Modası Resimleri

Skrillex Ne Demek ? Skrillex Saç Modelleri Nereden Geliyor ?

15 Ocak 1988’de dünyaya gelen, gerçek adı ”Sonny John Moore” isminde bir müzisyendir. Ancak Skrillex, Onun takma ismidir ve bir anlam ifade etmemektedir.

 

Gençlik yılları süresince arkadaşları Ona: ‘Skrilly’ veya ‘Skrillex’ veya ‘Skril’ diye hitap ederlermiş. ABD li elektronik müzik prodüktörü ve eski bestecidir. Kuzey Kaliforniya ve Los Angeles da büyümüştür. Bir çok müzik grubunda solistlik yapmış, bir çok müzik grubu kurmuş olan müzisyen, şarkı söylemenin Ona göre bir şey olmadığını hissedince, elektronik müziklere yönelmiş.

 

Skrillex saç ne demek ?

Skrillex ne demek ?

Skrillex in saç modeli tıpkı, Jennifer Aniston’ın ‘Rachel’ saç kesimi gibi kendi başına ünlü oldu. Bir tarafı kıllı diğer tarafı tıraşlanmış saç modelleri, dünya saç modelleri literatürüne geçti ve bir moda akımı olarak dünyaya yayıldı. Electric Valentine müzik grubu, Skrillex saçlar için bir şarkıyı bile yazdı: ‘Girl, You Goll Skrillex Hair’. Bu saç modelini dünyada en çok Lezbiyenler gibi cinsel tercihleri farklı olan insanlar sahip çıkmıştır.

 

2012 yılından önce bir dönem çıkacak olan albümü, kaldığı otelin odasından dizüstü bilgisayarı çalınınca kayboldu. Skrillex bu konu ile alakalı Facebook’a: “Bir hafta saçımı çekerek geçirdim, ama şimdi sadece geleceğe odaklanıyorum ve albümümü yeniden hazırlıyorum” diye yazdı. Kelimenin tam anlamıyla “bir köpek, kalemimi yedi” dolayı “albüm ertelendi” şeklinde yorumluyordu.

 

Skrillex saç modelleri dünyada bir çok ünlü bay – bayan tarafından tercih edilmiş saç modelleridir. Resim galerimizde Amerikalı veya Avrupanın diğer şehirlerinden bir çok ünlüyü bu saç modeli ile görebilirsiniz. 2018 Skrillex saç modellerinin en başarılı örneklerini siz değerli okurlarımız için araştırdık. En güzel Skrillex saç modellerini, en seksi Skrillex saç modellerini, bayan Skrillex saç modellerini, erkek Skrillex saç modellerini ve değişik Skrillex saç modellerini yüzlerce fotoğraf içinde adeta cımbızla çekerek en güzel temsilcilerini resim galerimizde toplamayı başardık. Hit Skrillex saç modellerini, trend Skrillex saç modellerini, moda Skrillex saç modellerini Kahkül.net farkıyla takip ediniz.

Çevrenizde farklı olmak veya farklı görünmek istiyorsanız ve cesaretiniz varsa Skrillex saç modellerini deneyebilirsiniz. Asi bir saç modeli aslında Skrillex saç modelleri, belki de bu yüzden genelde LGBT liler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Tabiki moda algısı Avrupada daha değişik Türkiyeye göre. Hiç bir model her hangi bir gruba ait olmaz, her kes istediği modeli hem saçlarında hem kıyafetlerinde hem tarzında tercih edebilir. Yani moda ile alakalı bir özgürlük söz konusudur.

 

Skrillex  Şarkılarını dinlemek için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ