Son Zamanların Yeni Modası Free Saç Renkleri

Son Zamanların Yeni Modası Free Saç Renkleri

Free Saç Rengi Modası

Son Zamanların Yeni Modası Free Saç Renkleri, yani özgür saç renkleri. Son günlerde çarşıda, pazarda bir çok bayanı, marjinal saç renkleri ile görmeniz mümkün. Bu saç renkleri tek renk olabildiği gibi bir kaç renkli de olabilmektedir.

 

Bir parça saç rengi

Bir parça saç rengi

 

Üstelik hiç bir yaş sınırlaması olmaksızın. Yani free saç rengi modasını genç bayanlarda, orta yaş bayanlarda ve hatta orta yaş üstü Hanımlarda da görebilirsiniz.

Free saç rengi akımı

Free saç rengi akımı

 

Free Saç Rengi Akımı

”Free saç rengi modası” genellikle saç tebeşirleri ile yapılmaktadır. İsteyen hanımlar yarı kalıcı saç boyalarını da kullanabilmektedirler tabiki. Bence süper bir saç rengi modası bu ”özgür saç rengi” akımı. Neden diye soracak olursanız, hayat sadece siyah ve beyazdan ibaret değil arkadaşlar. Yaratıcının sunduğu yüzlerce renk çeşidini neden kullanmayalım ki ?

 

Üstelik bu canlı renkler de hayatımıza bir farklılık ve enerji katacaktır muhakkak. Değişikliği arzulayan bayanlar genel de ilk olarak saçlarına yönelirler. Sıkıcı bir hayatınız mı var ? İnsanlar arasında fark edilmek mi istiyorsunuz ? Veya sizde ki yıldızı ve enerjiyi fark etmediklerinden mi, yakınıyorsunuz ? İşte size mükemmel bir fikir: saçlarınızı en özgüründen boyaya bilirsiniz.

Free saç rengi sitili

Free saç rengi sitili

 

Free Saç Rengi Stili

Neon yeşili bir saç rengiyle kızıl bir uzantı nasıl olur ama ? Veya yoğun bir kestane arasına neon sarısı desem… Bu saç rengi modası, tamamen özgür düşünceniz ile şekillenecek bir imaj. Tabiki resim galerimizde anlatmak istediğimiz saç rengi akımına yakın fotolar sergileyeceğiz ama siz bunların hiç birinden etkilenmeden kendi tarzınızı oluşturmalısınız.

 

Saçlarınıza adeta bir resim çizer gibi, fransız bir ressamın tablosuna fırçasıyla renk serpiştirdiği gibi veya en çılgınından hayallerin bir ürünü olan bir renk cümbüşüyle saçlarınızı yeniden tasarlayın.

Free saç rengi tarzı

Free saç rengi tarzı

 

Free Saç Rengi Tarzı

Free saç rengi modası aslında bir isyanın ürünüdür. Basmakalıp saç renkleri ve modellerine yapılan bir tepkidir. Bu saç rengi imajında hiç bir ölçü bulamazsınız. Bu saç rengi akımında kuralların canı cehennemedir. Bu saç rengi modasında toplumun düşünceleri, genel kanaatinin hiç bir önemi yoktur. Tamamen düzene asi gelen bir saç rengi akımıdır. O yüzden free saç rengi modasını yaşatan bir insan gördüğünüz de, lütfen baskıcı veya kuralcı dilinizi sakın ama sakın takınmayınız. Aksi taktirde çok sert tepkiler alabilirsiniz.

 

Bırakın insanlar özgürce, istedikleri gibi yaşasınlar. Unutmayalım ki bütün güzel fikirler, özgür düşünce ile hayata geçebilir. Yani modanın özgür olmadığı bir yerde ne yeni buluşlar bekleyebilirsiniz, nede modern bir yaşam tarzı.

Özgür saç rengi modası

Özgür saç rengi modası

 

Özgür Saç Rengi Modası

Free saç rengi akımı modern dünyanın baskıcı rejimine karşı geliştirilmiş bir protestodur aslında. Saçlarda kullanılan farklı renkler, farklı düşünceleri temsil eder. Saçlarda kullanılan canlı renkler ise, hayatın realitesini ortaya koyar. Yani bu hayatta sadece siyah ve beyaz renk yoktur, hayat aslında yüzlerce rengin bir arada yaşayabileceği bir ortamdır, mesajını verir.

Özgür saç rengi trendi

Özgür saç rengi trendi

 

Özgür Saç Rengi Trendi

Arkadaşlar ama bu saç modasını sakın röfle saçlar ile karıştırmayınız. Çünkü bu saç rengi modasında düzenli demetler yok. İstersen saçın yarını bir renk yapın, diğer yarısınıda 10 renkle süsleyin. Dolayısıyla hiç bir kural ve kaidenin olmadığı bir boyama stilidir, ”free saç rengi modası”.

Free saç rengi modası

Free saç rengi modası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ