Straplez Gelinliğe Yakışan Saç Modelleri

Straplez Gelinliğe Yakışan Saç Modelleri

Straplez ne demek?

Kelime anlamı Askısız demektir. Çoğunlukla düz modellerdir ancak kalp yakalarda straplez olarak değerlendirilmektedir. Straplez yaka model elbiseleri genellikle güzel bayanlar tercih ederler. Şöyle ki omuz güzelliğine, göğüs güzelliğine, sırt güzelliğine, yüz güzelliğine, boyun ve kulak güzelliğine güvenen bayanların tercih ettikleri cesur kesim yaka modelidirler.

 

Durum böyle olunca straplez gelinlik tercih eden gelin adaylarıda saç modellerini bir ayrı düşünmek zorundadırlar. Çıplak bir kesim olduğu için, göğüs bölgesinden yukarısı alabildiğine açık olduğu için uygun bir saç modeli tercih edilmelidir.

 

Straplez gelinliğe yakışan saç modelleri

Straplez gelinliğe yakışan saç modelleri

Straplez Gelinliğe Yakışan Saç Modelleri

Sevgili gelin adayları, straplez gelinliği tercih ettiğinize göre vücut güzelliğinize güvendiğiniz ortadadır kanaatine varmak yanlış olmaz. Fakat her bayan kusursuz güzel olacak diyede bir kaide yok. Saçlar bir bayanın en büyük yardımcılarıdır. Saçlar kadar bir bayana destek veren başka bir uzuv u yoktur. Yani eksikliklerinizi saçlarınızla kapata bilir veya kamufle edebilirsiniz. Straplez gelinlik modelleriyle güzel olmak aslında oldukça zor bir kavramdır.

 

Çünkü straplez yaka elbise ile veya gelinlikle güzel olabilmek için bütün yük organik güzelliğinize binmektedir. Yani doğallıkla yakalanılan bir kavramdır ”straplez” kavramı. Ama her halükarda kendinizin eksikliklerini bilerek saçlarınızı o yönde bir model geliştirmek oldukça akıllıca olacaktır.

 

Siyah straplez gelinliğe yakışan saç modelleri

Siyah straplez gelinliğe yakışan saç modelleri

Straplez Gelinliğe Saç Rengi Tercih Ederken  Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bu başlığı maddeler halinde ele almak istiyoruz. Maddeler halinde değindiğimiz konular daha anlamlı ve başarılı olmaktadırlar. Straplez gelinliğe yakışan saç rengi tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz. Straplez gelinliklere yakışan saç renkleri nasıl olmalıdır.

 

1- Özellikle straplez yaka gibi iddaalı kesimlerde, ten renginize dikkat ederek bir saç rengi tercih etmelisiniz. Ten renginize uygun saç rengini seçerken: vücudunuzun ana rengini, vücudunuzda ki çil ve benleri veya ameliyat izleri gibi faktörleri değerlendirmelisiniz. Vücudunuzdaki izler ortaya çıkaracak bir saç renginden uzak durmalısınız.

 

2- Saç rengini tercih ederken, straplez gelinlik rengini de hesaplamalı ve gelinlik renginide dikkate almalısınız. Unutmayın günümüz teknolojisi sayesinde artık bütün renklerin farklı tonlarında üretilen elbiseler mevcuttur. Yani artık bildiğimiz beyaz rengi bile aslında gerçek beyaz olmayabilir.

 

3- Straplez gelinliklere en çok yakışan saç rengi nedir sorusunun en net cevabı, orijinal saç rengimizdir. Straplez gelinliklere özel bir durum vardır. Eğer saçlarınızın sağlıklı ise, lütfen saçlarınızın rengi ile kesinlikle oynamayın, hatta model olarakda çok hafif bir model veya mümkünse serbest saçlarınızı tercih ediniz. Evet yanlış duymadınız, straplez gelinliklerde orijinal saç renginiz ve modeliniz kadar size yakışacak başka bir renk veya model yoktur. Straplez yaka gelinlikler bir bayanın tamamen güzelliğine güvenerek, meydan okuduğu modellerdir. Dolayısıyla güzellik de kombine bir kavram olduğu için, orijinal saç rengi ve modeliyle straplez gelinliği giymek oldukça etkileyici olacaktır. Yani full orijinal bir güzellikle, gelinlik giymekle unutulmayacak bir gelin olmanıza imkan sağlayacaktır.

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ