Saç Modelleri ve Renkleri

Su Soley Saç Modelleri

Su Soley Saç Modelleri

Su Soley Hakkında – Su Soley Biografi

Su Pelin Soley, Söz yazarı, besteci, yapımcı ve Türk Şarkıcıdır. Canlı sahne performansı, Egodan uzak rahat davranışları ve Atatürkçü kişiliği ile Türk İnsanının beğenisini kazanmayı başarmış, yıldızı hızla parlayan bir Müzisyen Su Soley Hanım. Eğitim hayatını müzik ve spor ile iç içe devam ettirmiştir. Ergenlik ve çocukluk dönemi sporla geçen Su Hanım, içinde ki müzik aşkını ancak Kayak yaparken sakatlanıp, spor kariyeri bittikten sonra hissede bilmiştir. Geçmiş yıllarda basketbol, buz pateni, tenis, atletizm, yüzme, snowboard, kayak, su topu, monopalet, su altı ragbisi gibi bir çok spor branşı ile ilgilenmiştir. Türkiye genelinde ve Uluslar arası bir çok spor müsabakasında bireysel ve takım olarak dereceler almıştır. Poi çevirme ve ipte yürümek gibi çılgın hobileri bulunuyor Su Soleyin.

Hayatının bir döneminde yüzme öğretmenliği yapan Su Soley Ankara’da Su altı sporlarında Yılın Sporcusu ödülüne layık görülmüştür. 2000 yılında profesyonel olarak müziğe adım atan Su Soley İstanbul Gelişim Orkestrası daha sonra Teoman, Yalın ve Ajda Pekkan’a vokallik yapmış ve konserlere çıkarak sahne almıştır.

Su Soley’in en önemli özelliklerinden biriside Türkçe, İspanyolca, Rumca, Portekizce ve İngilizce dillerinde şarkılar seslendiriyor olmasıdır.

Su Soley ODTÜ Eğitim Fak. Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği mezunudur.

Sonrasında İstanbul Ünv. Devlet Konservatuvarı Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümü’nü kazanmış ve Şehri Diyar İstanbula yerleşmiştir.

Uzun seneler ekibi ile birlikte kendisine ait bestelerden bir çoğuna video klip çekmiş ve sosyal medya kanalları üzerinden paylaşımlarda bulunmuş, bir çok şehir ve yurt dışı konserleri icra etmiştir. Gitar, Piyano, Flüt, AquaDrum ve Perküsyon müzik aletlerini çalabilmektedir. Ayrıca Reklam müzikleri yapıyor ve seslendiriyor.

“İskender Paydaş’la yaptıkları albüm piyasaya çıkmış. Tüm şarkıların Su Hanım a ait olduğu albümde: slow, reggae ve popfunk türlerinde şarkılar varmış. Su Soley & İskender Paydaş – Müebbet Hayalet

Su Soley Saç Stili – Su Soley Saç Zevki

Saç modelini, moduna ve cilt rengime göre belirliyormuş Su Hanım. Kesim ve boya dışında kuaföre gitmiyor Su Hanım. Saç modelini kendi yapar ve her defasında farklı modeller dener. Son bir senedir daha farklı saç modelleri kullanıyormuş. Gerçek hayatta da aylarca rengarenk Afrika örgüsü saç modeliyle gezmiş. Afrika örgüsüne de çeşit çeşit modeller yapmaktan geri durmamış. Son zamanlarda saç modeli olarak burgular hoşuna gidiyormuş ve bu saç modeli olarak doruk noktasıymış, Onun için.

Su Soley Kişisel Bilgiler

Su Soley doğum tarihi : 06.09.1981

Su Soley yaş : 36

Su Soley burcu : Başak burcu ünlü bayanlar

Su Soley nereli : Ankara

Su Soley göz rengi : Yeşil

Su Soley saç rengi : Siyah

Su Soley boy : …..

Su Soley kilo : ……

Su Soley sevgilisi : …….

Su Soley evlimi : …..

Su Soleyin çocuğu varmı : ……

Su Soley İletişim – Su Soley Telefon : Fırat Yücel – 0507 746 1006

Su Soley Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Su Soley İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Su Soley YouTube İçin Tıklayınız !

Su Soley Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

Su Soley Web Sitesi İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sevgi çeliker dedi ki:

    çok güzel saç renkleri var bu sitede bakım içinde çok faydalı şeyler paylaşıyorsunuz

  2. sevgi çeliker dedi ki:

    mrb çok faydalı şeyler var bu sitede bakımların bazılarını denedim işe yaradı

BİR YORUM YAZ