Sumru Yavrucuk Saç Modelleri

Sumru Yavrucuk Saç Modelleri

Sumru Yavrucuk 1961 senesinde, Ankara’da gözlerini açtı dünyaya. Lise eğitiminin ardından, 1977 senesinde, İstanbul Belediye Konservatuvarı’na kayıt olan Yavrucuk, bu eğitim kurumunun ”Şan ve Tiyatro” bölümlerinde eğitim aldı ve de 1979 senesinde, Ankara Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’ne yatay geçiş yaptı. 1982 yılında İstanbul Devlet Tiyatrolarında kadrolu olarak çalışmaya başladı.

Seni Seviyorum Rosa filiminde ki performansı, başarılı oyuncuya 1991 yılında Altın Portakal, 1992 senesinde ise Altın Koza ödüllerini getirdi.

Sumru Yavrucuk, sağır ve dilsizler tarafından kullanılan, işaret dili olan Gestuno’yu iyi bilen bir konuşmacı olarak da bilinmektedir. Oyuncunun sağır ve dilsizler yararına yaptığı faaliyetler, hayranları tarafından ilgiyle takip edilmektedir. 10 yılı aşkın bir süredir, sağır dilsizlerden oluşan sessiz tiyatro grubuna yönetmenlik yaptığı, kamuoyu tarafından çok az bilinen bir konudur. Sumru Hanım bu grupla beraber sahnelediği ”Susuz Yaz” adlı tiyatro eseri ile 1986 yılında, Türkiye Sağır Dilsizler Mim Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülünü kazanmayı hak etmiştir.

Tiyatronun ve sinemanın başarılı isimlerinden Sumru Yavrucuk 54 yaşında Anne oldu. “Koruyucu aile” statüsünde, 8 yaşında bir erkek çocuğunun sorumluluğunu üstlendi. Tiyatro ve sinema sanatçısının, bekar olması sebebiyle ”evlat edinme prosedürlerine” uymadığı için, şimdilik küçük çocuğu ”koruyucu aile” statüsünde sahiplene bilindiği öğrenildi.

Sumru Yavrucuk un evli İlhan Şeşenle aşk yaşadıkları gerçeği, magazin gündemine bomba gibi düşen haberlerdendi. Bu konu ile alakalı Arzu Şeşen bir çok magazin spikerine röportaj vermiştir.

Sumru Yavrucuk Kişisel Bilgiler

Sumru Yavrucuk doğum tarihi : 1961

Sumru Yavrucuk kaç yaşında : Sumru Hanımın tam doğum tarihi bilinmemekle birlikte, 2017 tarihi itibariyle 56 yaşındadır.

Sumru Yavrucuk nereli : Ankara

Sumru Yavrucuk burcu : Akrep burcu ünlü bayanlar

Sumru Yavrucuk kilosu : 65 kg

Sumru Yavrucuk boyu : 1,68 cm

Sumru Yavrucuk saç rengi : Kahverengi

Sumru Yavrucuk göz rengi : Siyah

Sumru Yavrucuk Saç Modelleri 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ