Tarçın Bakır Saç Rengi ve Modelleri

Tarçın Bakır Saç Rengi ve Modelleri

Sevgili Bayanlar, bu makalemizde gerçek hayattan örnek aldığımız bir modelle ”Tarçın Bakır Saç Rengini” anlatmaya çalışacağız. Nişan elbisesi giymiş bu Bayanın ertesi günde Nikahı olacak. Tercih ettiği saç rengi Koyu Tarçın Bakır saç rengidir. Tercih ettiği saç modeli ise dalgalı saç modelidir. Kına saçını, taş işlemeli bir gelin tacıyla süslemiştir.

 

Kına gecesi elbisesi olarak ise tül ve dantelden yapılmış, çiçek işlemli hatta kar tanesini andıran motifler içeren bir elbise kullanmıştır. Nişan elbisesi olarak isimlendirdiğimiz bu elbiseye Tuvalet elbise veya Abiye elbise de denilmektedir.

 

Buğday ten rengine sahip gelin adayımız, tarçın bakır saç rengi ile gerçekten güzelliği yakalamış. Açık ten ve buğday ten rengine sahip olan bayanlar rahatlıkla Tarçın bakır saç rengini kullanabilirler. Esmer bayanlara Tarçın bakır saç rengini çok fazla tercih etmem, çünkü bu saç rengi Onları biraz boğa bilir. Genelde cilt rengi açık olan bayanlar saçlarında koyu tonları veya saç telleri çok açık olan bayanlar renkli gözlerini ön plana çıkartmak için koyu saçları tercih etmektedirler. Yani cilt ve saç rengi konusunda ki doğru renk kararı tamamen ters orantılıdır.

 

Merak ediyorsunuz değil mi, bu başarılı saç boyası ürününü ve uygulayanını ? Schwarzkopf Vital saç boyası kullanılmıştır. Alman ürünü olan bu saç boyası oldukça kaliteli bir üründür. Bu başarılı Kına saçını veya Nişan saçını yapan Kuaförümüz ise Tuzla – İstanbul da ikamet etmektedir. Bu saç rengini ve modelini sizde başarılı buluyorsanız ve aynı kuaförde uygulatmak istiyorsanız,  Dilek Bayan Kuaförü

Tuvalet elbiseye yakışan saç modellerini, Kırmızı Tuvalet elbiseye yakışan saç modellerini, Abiye elbiseye yakışan Nişan saç modellerini, Nişan saçı renk çeşitlerini, En güzel abiye elbise modellerini ve en başarılı Nişan saçı modellerini bizimle birlikte inceleyiniz.

En başarılı Nişan saçı modellerini, E güzel Nişan elbisesini ve  Tuvalet elbise modellerini bu makalemizde ayrıntılı olarak inceleye bilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ