Tülin Özen Saç Modelleri

Tülin Özen Saç Modelleri

Tülin Özen Kimdir ?

Aslen Artvin kökenli bir ailenin çocuğu olarak, İskenderun’da doğmuştur. Babası ve Annesi mühendistir ve bir kız kardeşi vardır. İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur.

 

Başarılı bir öğrencilik hayatı olan Tülin Hanım, İstanbul Teknik Ünv. Elektrik mühendisliğini kazanmıştır. Teknik 3. sınıftayken, Yeditepe Ünv. konservatuar sınavlarına girmiş ve kazanmış ve Teknik okulu bırakıp, Yeditepe Üniversitesi’nde eğitimine devam etmiştir. Okurken, bir yandan da devlet tiyatrosunda, Piyeslerde rol almaya başlamıştır.

 

Kariyeri boyunca bir çok Tv dizisinde ve Tiyatro piyesinde rol almıştır. Başarılı bir oyuncu olması hasebiyle bir çok ödüle layık görülmüştür.

Aşk ve Gurur, Türkan Esen Kimdir

Aşk ve Gurur, Türkan Esen Kimdir – Türk Tiyatrocu ve Oyuncu Tülin Özen, bu saç modelinde ”Kahküllü dağınık At kuyruğu saç modeli”ni tercih etmiştir. 2018 Bayan saç modası, tek tip saçlardan çıkıp aynı anda bir çok modeli barındıran ” komplike saç modellerine doğru kaymaktadır. Bu saç modellerini tarif etmekte oldukça zor. Beğendiğiniz komplike saç modelini, Kuaförünüze, resimli şekilde gösteriniz. Aksi taktir de bu saç modellerini çok tarif edemezsiniz.

 

Tülin Özen Kişisel Bilgiler

Tülin Özen doğum tarihi : 24.12.1980

Tülin Özen yaş : 2017 tarihi itibariyle 36 yaşındadır

Tülin Özen burcu : Oğlak burcu ünlü bayanlar

Tülin Özen nereli : Artvin

Tülin Özen boy : 1,63 cm

Tülin Özen kilo : 56 kg

Tülin Özen saç rengi : Kahverengi

Tülin Özen göz rengi : Mavi

Tülin Özen Saç Modelleri Resim Galerisi

Tülin Özen İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Tülin Özen Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Tülin Özen Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ