Saç Modelleri ve Renkleri

Tüm Saç Renkleri Beyaz Tenli Kadınlara Yakışır mı?

Tüm Saç Renkleri Beyaz Tenli Kadınlara Yakışır mı?

Beyaz tene moda renklerinden bakır saç rengi tonlarından bahsetmek istiyorum. Bakır saç rengi beyaz tene sahip kadınlara çok iyi yakışıyor ve bu konuda beyaz tene önerebileceğimiz efsane saç renkleri arasında yer alıyor. Bakır tonları sizi öyle çekici öyle alımlı yapıyor ki, diyeceksiniz ki bir saç rengi bir bayanı bu şekilde değiştirebilir mi.

Beyaz tenli kadınlara yakışan efsane saç renklerini bu konumuz beyaz tene sahip bayanlar için bu konuda sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Sizi fazla okutmadan hemen ana sorumuza cevap vermek istiyorum. Beyaz ten rengi saç renkleri açısından ele alındığında en kazançlı ve şanslı saç rengidir. Bunu niçin söylüyoruz, çünkü istisnasız bütün saç renkleri en uç renklerde dahil beyaz tene yakışıyor. Bu soruyu sorduğumuz uzman kuaförlerde bizlerde incelediğimiz saç renklerinde bu durumu bariz bir şekilde gördük.

Evet aynen öyle çok yakışıyor ki beyaz tenli dünyaca ünlü model ve sanatçılara baktığımız da son dönemlerde bu saç rengine döndüğünü görüyoruz. Bakır saç renklerini saçlarınız da en azından bir defaya mahsus mutlaka denemenizi öneriyoruz. Bakır saç rengi tonlarından bakır Karamel de beyaz tene çok yakıştığını söyleyebiliriz.

 

Çikolata kahverengi saç rengi tonları beyaz tene uygun saç renklerinden, çikolata renginin bir iki ton açığı ile yapılan Balyaj uygulamaları da saçlarımızı beyaz tende efsaneleştiriyor. Hatta en moda saç rengi bakır kahve beyaz tenli kadınlara özgü bir moda olacağı kanısındayız.

Herkesin bildiği ve çokça beyaz tene sahip kadınların zaten yaptırdığı kestane ve siyah saç rengi tonlarını, buğday veya esmerseniz boyamaktan kaçınmalısınız. Çünkü bu saç rengi tonları en çok beyaz tene yakışıyor. Aksi halde sizi görünüm olarak boğacak ve donuk gösterecektir.

Beyaz tene sahip genç kızlara tavsiyemiz son dönemde  modası mavi siyah saç renkleri beyaz tenlilere çok yakışmakta. Öneriyoruz.

 

Beyaz tene sahip kadınlar için sarı saç renklerini kullanacaksanız mutlaka bunu bir pembemsi bir makyaj ile destekleyiniz.

Beyaz tenli bayanlara röfle uygulamalarını mutlaka öneriyoruz. Gidin ve korkusuzca Röflenizi yaptırın kesinlikle pişman olmayacaksınız. Fakat size bir ipucu vermek istiyoruz yaptıracağınız röflenin rengi çok çok beyaz olmasın. Çok beyaz olursa sizi boğucu bir görünüme sokacaktır. Dore saç rengi tonları röfle seçiniz. Nasıl yakıştığını siz de göreceksiniz.

 

Sonuç olarak beyaz tenli kadınlar sizlere tavsiyelerimiz bu kadar, gölünüz rahat olsun size yakışmayacak saç rengi yok, yakışmayanı da makyaj ile destekleyerek yakıştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ