Turuncu Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Turuncu Saç Rengi Tonları ve Modelleri

Etrafınızda güneş gibi parlayacak marjinal bir saç rengi mi arıyorsunuz ? O zaman size tavsiyem ateş kırmızısının cazibeliğini, beyazın yumuşaklığı arasında duran, ara bir marjinal renk olan Turuncu rengini tavsiye ederim.

Kadınları seksi yapan saç renkleri

Kadınları seksi yapan saç renkleri

Özellikle mavi gözlü bayanlara mükemmel yakıştığını belirtelim, turuncu saç renginin. Turuncu saç rengine yakışan ten renginiz ise, çok önemli olmamakla birlikte açık ten rengine sahip bayanlara çok yakışmaktadır. Üstelik çilli bayanlarda turuncu renk saçları tercih edebilirler bence. Çünkü turuncu saç rengi ile çiller adeta bir kompozisyon oluşturmaktadır.

Asimetrik saç modelleri Turuncu saçlar

Asimetrik Turuncu saç modeli

 

Seksi görünmek isteyen bayanlar, seksi görünmek isteyen kadınlar turuncu rengin, sıcak ve davetkar özelliğinden yararlanabilirler. Turuncu saç rengini saçlarınız ister kısa olsun, ister uzun olsun rahatlıkla her boy saçta kullanabilirsiniz. Turuncu rengi en çok hangi mevsime yakışan bir saç rengi diye sorarsanız eğer, tabiki soğuk zamanlara yakıştığını söyleyebiliriz. Yani sonbaharın ve kışın soğuk yüzünü, turuncu rengi saçlar ile ısıtabilirsiniz.

 

Pekala hangi yaş gurubuna turuncu rengi daha çok yakışır ? Turuncu saç rengi hemen hemen tüm yaş guruplarına yakışan bir renktir. Fakat dikkat etmeniz gereken husus, saçlarınızın yoğun olmasıdır. Seyrek saçlı bayanlara turuncu saç rengi kesinlikle yakışmaz. Hacimli saçlara sahipseniz, yaşınızın hiç bir önemi yok.

 

Dünyanın en uzun renkli saçları

Turuncu uzun saç

 

Turuncu rengi bana her zaman son baharı anımsatmıştır. O yüzdendir ki, turuncu rengi genellikle hüznü ve romantizmi çağrıştırır. Bayanları seksi gösteren saç renkleri arasında kesinlikle Turuncu da vardır. Yukarıda özellikle mavi gözlü bayanlara çok yakıştığını söylemiştik fakat unutmadan Yeşil renk gözlü bayanlara da çok yakıştığını söylememiz gerekiyor. Turuncu renk saçlara en çok yakışan saç modeli ise, bana göre dalgalı veya kıvırcık saçlardır.

seksi saç renkleri

Seksi Turuncu saç rengi

 

Farklı ve seksi görünmek isteyen bayanların, en çok tercih ettikleri saç renkleri arasında muhakkak ki Turuncu saç rengide vardır. Romantizmi ve hüznü barındıran yapısıyla, bir kadının ret edemeyeceği bir saç rengi ”Turuncu”. Resim galerimizde özellikle tabancı kaynaklardan alınma, farklı turuncu saç renklerini ve turuncu kafa saç modellerini inceleyebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ