Üniversiteli Bayanlara Yakışan Saç Modelleri

Üniversiteli Bayanlara Yakışan Saç Modelleri

Üniversiteli bayanların saç modasını incelediğimiz ve araştırdığımız bu makalede, yabancı öğrencilerin saç modellerini de araştırdık. Üniversiteli ingiliz bayanların saç modellerinden, Üniversiteli Rus bayanların saç modellerinden, Üniversiteli Amerikalı bayanların saç modellerine kadar, tüm dünya ülkelerine ait Üniversiteli bayanların saç modellerini resim galerimizde bulabilirsiniz.

Ülkemizin geleceği olan Gençlerin saç modellerinden bahsetmezsek olmaz tabiiki. Yaşadığı kentte veya baba evinde değişiklik yapmaktan çekinen Bayanlar, öğrencilikleri gereği gittikleri şehirlerde daha özgür olabilmektedir. Baba evi veya yaşadığı kent tutucu veya bağnaz olabilir, fakat öğrenci olarak gittikleri üniversitelerde Bayanlarımız modayı daha çok yakından takip edebilmekte ve değişik modelleri denemek konusunda daha rahat olabilmektedirler.

 

Yaşadığınız kent, değişikliklere yani modaya kapalı bir sistem olabilir veya aile kültürünüz farklı saç rengi, farklı saç modeli, farklı giyim tarzı gibi değişiklikleri anlamayabilir. Fakat Üniversite eğitimi için gittiğiniz Okullarda, yani başka şehirler de, uzun zamandır denemeyi hayal ettiğiniz modelleri hayata geçirebilirsiniz. Tabiki bu konu sadece uzak şehirlerde ki okullara gitmekle alakalı değil. Üniversite ortamları özgür düşüncenin desteklendiği, farklı düşüncelerin harmanlandığı, düşüncesinden veya tarzından ötürü kimsenin kınanmadığı ”özgürlükçü kurumlardır”.

 

 

 

Üniversiteli uzun saç modelleri, üniversiteli kısa saç modelleri, üniversiteli örgü saç modelleri, üniversiteli basit saç modelleri, üniversiteli pratik saç modellerine kadar bütün başlıklarda ki saç modellerini tek tek inceledik. Üniversiteli bayanların saç rengi modasını, 2018 üniversiteli bayanların saç trendlerini ve dahası üniversiteli bayanların ilham aldıkları saç modellerini gelin birlikte inceleyelim.

 

Üniversite yılları aslında erkek ve bayanların ileri ki dönemlerde imajlarının ip uçlarını verdikleri bir dönemdir. Genelde üniversite yıllarında tercih ettiğiniz saç modelleri ileri ki yıllarda da sürekli kullandığınız modeller olarak kalmaktadır. Üniversite yıllarında saç hacimlerimiz oldukça dolgun olduklarından dolayı, bu yıllarda Jole ve Briyantin çok kullanılır. Halbuki en çok üniversite yıllarında saçlarımıza zarar veririz. Sürekli kullanılan jole ve briyantin gibi kozmetik ürünler ve akşam yıkamadan yattığımız saçlar sonucunda, saçlarımız inanılmaz şekilde yıpranırlar. Dolayısıyla tercih ettiğimiz modelin, mutlaka en az kozmetik ürün kullanılarak yapılan bir model olmasına dikkat etmeliyiz.

 

Yıl sonunda ki kep törenlerinde saçlarımızı gösterme imkanımız, keplerden ötürü çok olmaya biliyor fakat yıl sonu eğlenceleri, tam bir moda geçidine dönebiliyor arkadaşlar. Yıl sonu öğrenci partilerinin saç modellerini, yıl sonu patilerine yakışan saç modellerini, kep töreni saç modellerini, diploma töreni saç modellerini ve üniversiteli zor saç modellerini resim galerimizde çok iyi takip edin. Mutlaka kendinize yakın hissettiğiniz bir saç modeli olacaktır. Belki bu yeni saç modeliniz sizin hayatta ki dönüm noktanız olacak. Evet abartmıyoruz, bazen yeni bir saç modeli ve yeni  bir şehir, her şeyi arkanızda bırakarak başladığınız bu yeni macera, hayatınızda ki dönüm noktalarından biri olabilir.

 

Yeni bir sevgili, yeni bir hayat, hayata start verdiğiniz yeni bir başlangıç, tüm olumsuzlukları unutup yeni bir başarı haritası çizmenize imkan verebilir bu Üniversite hayatı. Ama unutmayalım ki, bilgi insanı korur ! Bilgili insan hayat da her zaman başarılıdır. Önemli olan öğrendiklerinizi, moda ile harmanlayabilmenizdir. Sadece moda veya sadece öğrenim, tek başına bir işe yaramayacaktır. Üniversite yılları kendinizi her konuda geliştirebileceğiniz bir dönemdir. Bu dönemde yeni modelleri veya modayı denemekten çekinmeyiniz. Belki ileriki hayatınızda modaya yön verebilecek bir insan olmanız için, üniversite yılları siz değerli bayanlara bir fırsat sunabilir. Değişikliğe yeni bir saç modeliyle başlamaya ne dersiniz ?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ