Ünlülerden İlham Alınmış Kısa Saç Kesimleri

Ünlülerden İlham Alınmış Kısa Saç Kesimleri

Ünlülerin saç modellerinden ilhan alınarak hazırlanmış kısa saç kesim modelleri konumuzu siz takipçilerimiz için derledik. Kısa kıvırcık saç kesimleri trendi  konu resminde bulabilirsiniz.

Siz de görünüşünüzü değiştirmek ve kendinizde yenilik yapmak istiyorsanız kendi saç kesim planınızı hazırlamalısınız. Kadınlar için saçlarında yapacakları bir saç kesim değişikliği onlar için büyük bir değişim demektir. Size tavsiyemiz özellikle hiç kısa saç modelleri ile tanışmamız denememiş kadınların ömründe bir defada olsa kısa saç modelini demelerini tavsiye ediyoruz.

 

Kısa saç modelleri için sıklıkla kadınlardan telaffuz edilen şey; üzerimize giyecek bir şeyler bulmak kısa saçlar için gerçekten zor. Fakat birkaç stil değişikliği ve yüzünüzde yapacağınız makyaj ile kısa saçlarınız hiçte nahoş durmayacaktır.

 

Galerideki ünlülerden Rachel McAdams ın kısa saç kesim modeli ince telli saç yapısına sahip kadınlar için iyi bir saç modeli. Çünkü bu saç kesim modeli saçlarımıza hacim kazandırıyor. Bu kör eksim saç modeli dokusu biraz saçlarınızda dalgalar oluşturuyor ve yumuşak bir görünüm kazandırıyor.

Carrie Underwood ünlüler arasında en çok onun kısa saç kesim modeline bayıldık. Bu kısa saç modeli hakkında söyleyeceğimiz şey düz saç yapısına sahip kızlar için süper bir saç kesim modeli. Bu saç kesim modeli saçlarınızın çok hacimli gözükmesini sağlıyor. Yani saçlarınızın daha fazla gözükmesini sağlıyor. Saç kesimindeki katmanlar harika bir doğal illüzyon oluşmasını sağlıyor.

 

35 ünlünün kullandığı kısa saç kesim modellerini galerimiz de sizlere bir ilham olması amacıyla galerimizde saçlarınız kısa saç kestirmeyi düşünen cesaretli kadınlar için derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ