Vahide Perçin Saç Modelleri – (Vahide Gördüm)

Vahide Perçin Saç Modelleri – (Vahide Gördüm)

Vahide Perçin Saç Modelleri

İzmir Karşıyaka da dünyaya gelen Vahide Hanımın ailesi eski Yunanistan göçmenlerinden. Annesi ev Hanımı, babası ise Şöfördür. 9 Eylül Ünv. Güzel Sanatlar Fak. Tiyatro Bölümü sınavlarına girdi ve kazandı. Tiyatro bölümünden okul birincisi olarak mezun oldu.

 

Televizyon kariyerine ilk olarak 2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisinde start verdi. Takibinde bir çok Tv dizisi, film ve tiyatroda oyunculuk yaptı. Altan Gördüm le (tiyatro,film ve sinema oyuncusu) 1991 de evlenen çift 2013 yılında boşandılar. Bu birliktelikten Aliz Gördüm dünyaya geldi.

 

Alize Gördüm şu anda 23 yaşındadır. (19.04.1994). Alize gördüm, Annesi Vahide Perçin ile Star Tv ekranlarında yayınlanan ”Anne” adlı dizide birlikte oynamaktadırlar. Sette Annesine ”Usta” diye hitap eden Alize Hanım, oyunculuk konusunda Profesyonel davrandıklarını açıkladı. Altan Gördüm, geçtiğimiz günlerde eski eşi Vahide Hanımı ve Kızı Alize yi, sahibi olduğu Etilerde ki, Sepya Meyhane de ağırladı.

 

Ayrılmış olmalarına rağmen eski eşiyle dost kalabilmiştir Vahide Perçin. ”Adını Feriha Koydum” dizi filminde rol alırken Kanser olduğunu öğrenen Vahide Perçin, bu kötü hastalığı atlatmıştır. Gördüğü Kemoterapi yüzünden saçlarının çocukluğunda ki gibi tekrar sarı renge dönmesi Onuda çok şaşırtmış.

 

Ankara Sanat Tiyarosunda ve Adana Devlet tiyatrolarında sahne alan, görev yapan Vahide Perçin, Adanada iken 2003 yılında Annesinin ölüm haberini alır ve cenaze için izin alamaz. Bu olaydan sonra Devlet tiyatrolarından istifa eder ve eşiyle Ankarada yaşamaya devam eder.

Vahide Perçin Kişisel Bilgiler

Vahide Perçin doğum tarihi : 13.06.1965

Vahide Perçin yaşı : 2017 tarihi itibariyle 51 yaşındadır.

Vahide Perçin burcu : İkizler burcu ünlü bayanlar

Vahide Perçin nereli : İzmir

Vahide Perçin boy : 1,78 cm

Vahide Perçin kilo : 65 kilo

Vahide Perçin saç rengi : Sarı

Vahide Perçin göz rengi : Yeşil

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ