Yasal Uyarı

Kahkul.Net Hakkındaki Yasal Uyarıları bu sayfada bulabilirsiniz.

www.kahkul.net Web sitemizde bulunan makalelelerin hepsi, siteyi ziyeret eden kişilere özgü, özgün bir şekilde sizler için eklenmiştir. Sitemizdeki bulunan makalelere arama motorları ve sosyal ağlarda çıkan linklerden direk olarak erişebilirsiniz. Sitede bulunan makalelerimiz için Kahkul.net sitesinin yöneticileri kesinlikle ilgili konulara yargı ve eksiksiz ve tam doğru bilgi iddası bulunmamaktadır. Site içeriğinde bulunan tüm konular ve içeriklerim kullanım hakları Kahkul.net sitesi yöneticilerine aittir.

Makalelerde bulunan içeriklerin başka mecralarda kullanımı ve icraası neticesinde olacak hukuki, yaşamsal, mesleki olarak doğacak problemler bu tarz eylemleri yapanları bağlar. Bu tarz durumlardan dolayı olacak problemlerden sıkıntılardan Kahkul.net meshül değildir.

Site içeriğindeki bilgilerin özgün bir şekilde yazılıp ve o günki güncelliğini koruyan mecralardaki kanallardan elde edilen bilgilerle bizim tarafımızdan Yüzde %100 karşılaştırılmış içerikler dğeildir. Konularda bulunan bilgilerin doğrulanması ziyeretçilerimizi bağlar.