Yay Burcu Ünlü Bayanların Saç Modelleri

Yay burcu kadınının Özellikleri – Yay kadınının özellikleri – Yay burcu kadınının ortak özellikleri

Espiri anlayışları oldukça güçlü, alımlı ve cazibeli Bayanlardır. Akıllı yapıları ile diğer insanlar arasında hemen fark edilirler. Aşırı hassas yapıları yüzünden her konuya aşırı duyarlılık gösterirler. Af etme duyguları da bir O kadar gelişmiştir. Alıngan olmalarına nazaran, kendilerini inciten insanları af etmesini bilirler. Bir çok konu hakkında bilgi sahibidirler, bilgili insanlardır. Enerjileri sürekli yüksek olan Yay Kadını gezmeyi ve eğlenmeyi çok sever. Neşeli yapıları, efrafında ki diğer insanlara da sirayet eder. Maddi anlamda güçlü olmayı severler fakat bir O kadar da savurganlardır. Para harcama konusunda biraz beceriksizlerdir. Yay burcu kadını sanatsal konulara önem verir ve sosyal olarak aktif insanlardır. Eğitim, macera ve doğa onların sıkılmadan yaptıkları uğraşlar arasındadır.

Yay burcu kadınında Aşk – Yay kadını Aşk – Yay kadınında Aşk

Yay kadınlarında ortak düşünce ve uyum her şeyden önce gelir. Hatta aşk bu bahsettiğimiz konudan sonra gelir. Hayatlarında bir çok sevgili değiştirebilirler. Aşık olduklarında ise kesinlikle özgürlüklerinden vazgeçmezler. Koç erkeği, Kova erkeği ve Oğlak erkeğiyle iyi anlaşırlar. Yay burcu kadınını etkilemek istiyorsanız asla ve asla Onları sakın kısıtlamaya kalkmayın. Maço davranışlardan uzak durmalı ve rahat bir imaj sergilemelisiniz. Kendilerine baskı uygulamayan erkeklerden etkilenirler. Yay kadınını etkilemek için güzel giyinmeli, güzel konuşmalı ve rahat hareketler sergilemelisiniz. Yay kadınına hislerinizi aça bilirsiniz, bundan hoşlanacaktır. Yani Ondan hoşlandığınızı duyması, yay kadınının hoşuna gider.

Ünlü Yay burcu kadınların saç modellerini ve tercih etikleri saç renklerini bu yazımızda ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Resim galerimizde ki resimler özenle seçilmiş en güzel saç modelleridir. Yay kadınının saç modeli şudur veya Yay kadınının saç rengi şudur diye kesin yargılardan uzak durduk. Kendinize yakın hissettiğiniz ünlünün saç modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz bu yeni saç modelinin veya saç renginin, sizi çok zorlayacağına inanmıyoruz, çünkü sizde bir Yay Kadınısınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ