Yaz İçin En Havalı Kısa Saç Modelleri

Yaz İçin En Havalı Kısa Saç Modelleri

Bir kerede olsa kısa saçlardan kaçınmak için çok kısa. Böylesine büyük bir değişim kararı vermenin kolay olmadığını biliyorum ancak derlediğim bu moda kısa saç modelleri sizi heyecanlandırmaya yetiyor. (Unutmayın, saç stilinizi beğenmezseniz, saçınızı ona geri döndürebilirsiniz.

 

İnsanların sıklıkla söylediği gibi, sonuçta kökleriniz var!) Sıcak yaz aylarında şık ve rahat bir saç stiline sahip olmak istiyorsanız kısa saçlar için daha iyi bir saç modeli düşünemiyorum. Kısacası, kısa saçı denemek için daha iyi bir zaman yok! Bakalım aşağıdaki kısa saç kesimi de ilginizi çekecek mi?

 

Kısa Saç Modeli: Pixie Saç Kesim

Pixie Saç Kesimi

Pixie Saç Kesimi

Gerçek değişiklikler yapmaya hazırsanız, arkada ve yanlarda kısa, üstte uzun saç modellerini deneyebilirsiniz. Süper modeller yüzünden, bu saç modeli 60’lı yıllarda çok popülerdi, ama yine de çok moda!

 

Pixie Saç Kesimi

Pixie Saç Kesimi

 

 

Kısa Saç Modeli:Bob Kesim Modeller

Bob Kesim

Bob Kesim

Kısa klasik kısa saç kesimi istiyorsanız, kısa saç kesimi ideal seçimdir! Bu tür düz saçlar genellikle çene seviyesine ulaşır.

Bob Kesimi

Bob Kesimi

 

Editörün Önerisi: Saç kesimi ile ilgili en büyük sorunlardan biri saç uçlarının kontrol edilmemesidir. Özellikle yaz aylarında nemden dolayı saçların şişmesi biraz zorlaşır. Bu nedenle kıvırcık saçları önleyebilecek ürünleri tercih etmelisiniz.

Bob Kesim

Bob Kesim

Bizim bu konudaki önerimiz:Besleyici uçucu yağlara sahip bu krem, yazın en iyi saç bakım ürünlerinden biridir! Kabarmayı önleyebilir, saçları pürüzsüzleştirebilir, saçı ısıdan koruyabilir, besleyebilir, parlatabilir.

 

Kısa Saç Modeli: Lob Kesim

Lob Kesim

Lob Kesim

 

Saçınızın birdenbire çok kısa kesilmesini istemezseniz, büyük bir kafa kesmeyi deneyebilirsiniz. “Çıkıntı” terimi, kısa ve uzun saçların kısaltmasıdır ve bilinen kısa saçlardan biraz daha uzun olan uzun ve kısa saçlardan kesilmiş saçları ifade eder.

Lob Kesimi

Lob Kesimi

Editörün önerisi: Saçınızı kestirmek istemiyorsanız, ancak kırılma ve cansız nedenlerden dolayı genellikle bunu yapmak zorundasınız … Önerimiz  Bitkisel keratin, hint yağı ve vitaminler içerir saçları besler ve sağlıklı bir şekilde uzar. Bu nedenle saçınızı kestirmenize gerek yoktur. Denemeniz gerektiğini düşünüyoruz!

 

Kısa Saç Modeli:Kaküllü Kısa Saçlar

Kahküllü Çok Kısa Saç Modelleri

Kahküllü Çok Kısa Saç Modelleri

Kısa saçları ayırt etmek için patlama da kullanabilirsiniz. Kesinlikle farklı bir ruh hali katacaktır.

 

Kısa Saç Modeli:Kıvırcık Kısa Kaçlar

Kıvırcık Saçlarla Genç Görünmenin Yolları

Kıvırcık Saçlarla Genç Görünmenin Yolları

Kıvırcık saçların kısa saçları sevmediğini kim söylüyor? Bukleleri omuz uzunluğuna kadar keserek daha görünür hale getirebilirsiniz.

 

Kısa Saç Modeli:Ombre kısa saçlar

Ombre Tarçın Saç Modelleri

Ombre Tarçın Saç Modelleri

Koyu kahve ve kızıl ombre fiyatı ve modelleri

Koyu kızıl ve gül rengi ombre saç rengi modeli 2018 fiyatları

Pastel lavanata ve lila ombre saç rengi

Ateş kızılı sarı saç ile aşkı Ombre modeli 2018

Kahverengi Sombre Saç Modeli

Kahverengi Sombre Saç Modeli

Koyu Mor Tersine Ombre Saç Renkleri

Ombre Tarçın Bakır Saç Rengi

Ombre Tarçın Bakır Saç Rengi

 

Ombre saç boyası da kısa saçlar için çok uygundur. Saç stilinizi ve saç renginizi aynı anda değiştirmek istiyorsanız evde degrade renkler yapmak için saç kremlerini kullanabilirsiniz! 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ